Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Miért nem mondjátok el mi bajotok van, miért nem beszéltek az érzéseitekről?

Figyelt kérdés
Ugye a már ismert "mi a baj? semmi" férfi verziója. Miért nem tudjátok megbeszélni a barátnőtökkel, ha valami bajotok van? Vagy rosszul esik valami amit a másik észre sem vesz, ti meg nem mondtok rá semmit, hanem dúltok-fúltok. Rettegtek az érzésektől (pl egy romantikus film megnézésétől), de a másik mégis találja ki a gondolataitokat? Sok pasi sírni sem mer a párja előtt... Miért??
2017. febr. 23. 21:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja meg a "nem mondtam el mert szerintem nem fontos" dolgok, amiket elhallgattok a barátnőtök elől... Pl rátok nyomult valaki, de nem mondjátok el, mert nem fontos... Hol az őszinteség?
2017. febr. 23. 21:17
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
khm. nem szabad. tapasztalatbol mondom
2017. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Ha kiismersz egy férfit, tudni fogod, hogy épp mi baja van, vagy mit érez.


Nem kell a férfiakat feleslegesen kérdésekkel bombázni, vannak olyan férfiak, akik nem szeretnek róla beszélni, vagy, ha idegesen is jönnek haza nem kell kielemezni a kérdést, alszik rá egyet, másnapra el is felejti és kész. Ha veled van gondja, hidd el meg fogod érezni, rájössz a viselkedéséből, vagy abból, ahogy szeretkezik veled, vagy épp nem.


Másképp működnek kész, el kell fogadni. Nőként éppenséggel én sem szeretek lelkizni és nem tudok megnézni egy csöpögős filmet sem. Mindenki más, fogadd el.


Van olyan, férfi aki (ami számára fontos), azt ki is beszéli a párjával és olyan is, aki már szinte túl sokat is beszél az érzéseiről.


Neked csak meg kell találni a neked megfelelőt.

2017. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na és ha a nő nem érzi meg? Miért ezt is a nőktől kell elvárni - találjuk ki a másik gondolatait? A pasi miért nem tudja kinyitni a száját?
2017. febr. 23. 21:41
 5/19 anonim ***** válasza:
8%

Az, szerintem a nő baja, ha nem tudja kiismerni a férfit.


(Egyébként, ezt nőként gondolom így, ha nem voltam egyértelmű.)

2017. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha nem beszélünk róla.Vagy megijednél vagy kiábrándulnál....
2017. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

"Sok pasi sírni sem mer a párja előtt... Miért??"


Mert nagyon sokan megbélyegeznek miatta. Bár olyannal nem is akarnék együtt leni aki emiatt megbélyegezne.


"Miért nem tudjátok megbeszélni a barátnőtökkel, ha valami bajotok van? "


Ha nem áll mellettem őszintén, és nem érzem, hogy szeret, ez csak akkor jelenthet problémát. Nálam legalábbis.

2017. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
előre is elnézést, de jellemző hogy visszaéltek a bizalommal.az élet egyik nagy szepsége hogy az érzelmeket megéljük es nem kimondjuk. a sirás meg hiszti.ennyi
2017. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Férfias téma lehet mögötte,és férfival/férfiakkal szeretné a megoldást keresni.
2017. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Vére egy jó kérdés.

Nagyon nehéz igazán őszintén beszélnem az értéseimről. Valamilyen gátlás megakadályozza, nem tudom, hogy miért. Érdekes módon, egy idegennel, főleg egy idegen nővel sokkal inkább tudok beszélni a legbelső érzéseimről, mint a feleségemmel. Pedig amúgy sok más dolgot meg tudok vele osztani, de az érzelmeimet nem. Mintha az valami szégyellni való lenne. Mintha a rólam alkotott képet összetörné. Minha egy olyan szintre húzna le, amelyre nem akarok kerülni. Ugyanakkor érzem, hogy ez butaság, hogy szükség lenne rá, hogy beszélni tudjak róla, de nem megy. Amúgy nem vagyok macsós, csak ebben az egyben. Pedig nem akarom, érzem, hogy kifejezetten káros.

2017. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!