Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem érzek megkönnyebbülést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek megkönnyebbülést?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem rég vetettem véget egy kapcsolatnak ami igazán nem is volt kapcsolatnak mondható. Bár én nem bántam volna, ha kicsit több is kialakul köztünk, de végül is egy ilyen barátság extrákkal kapcsolat lett belőle. Az ezelőtti kapcsolatom egy évig tartott szerettem és igyekeztem, hogy jól működjön, de ennek ellenére szakítottak velem. Az a kapcsolat sem volt felhőtlen és sokat szenvedtem alatta pont emiatt is éreztem úgy mikor vége lett, hogy megkönnyebbültem, bár fájt, hogy vége. Ebben az utóbbi barátság extrákkal kapcsolatban mégtöbbet szenvedtem, mert rá kellett jönnöm, hogy ez nem nekem való. A végén ő is úgy gondolta jobb ha ezt abbahagyjuk, viszont a módszer ahogy ezt intézni próbálta nem volt a legtisztességesebb és joggal lehetnék rá mérges, de mégsem vagyok az. Ő szerette volna ha mindezek ellenére azért barátok maradunk ha az extra részt nem is folytatjuk, de én úgy érzem egyelőre nem vagyok rá képes. Ennek ellenére nem érzem ugyanazt a megkönnyebbülést amit akkor éreztem mikor az előző kapcsolatomnak lett vége pedig a mostani sokkal rosszabb volt nekem lelkileg és tudom, hogy így sokkal jobb lesz nekem. Mégis mitől lehet ez, idővel jobb lesz majd?
2017. márc. 16. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi vesz rá valakit egy ilyen kapcsolatra? Mindig ledöbbenek, hogy mekkora agyatlan tuskók lettek manapság az emberek - rosszabbak az állatoknál is, ahogy mindenkivel összefekszenek... :/
2017. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék én nem fekszem össze akárkivel és ezt az illetőt már ismertem ezelőtt is szimplán történtek dolgok és összehozott minket a sors aztán később derült ki, hogy ez számára nem működik egyelőre mint rendes kapcsolat. Érzelmileg nem tudta úgy beletenni magát, de ő is reménykedett benne, meg én is, hogy ez idővel változni tud majd, addig viszont nem akart semmi komolyba belekezdeni. Sajnos végül ez nem sikerült ezért vége is lett. De a mi kapcsolatunk nem feltétlenül csak arról szólt, hogy összejártunk szexelni, mert lelkileg is támogattuk egymást.
2017. márc. 16. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokáig tartó kapcsolat volt?

Történt elötte vagy utána valami stersszes esemény?

2017. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!