Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem érzek semmit, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit, ha a szakításra gondolok?

Figyelt kérdés

Még együtt vagyunk, de már elegem lett, úgyhogy felvetettem, hogy szakítsunk, mert nem tudjuk megoldani a problémát és így szenvedés az életem. 3 éve vagyunk együtt.

Viszont szeretem, fontos nekem, de mégis teljesen közömbös vagyok, ha erre gondolok. Azt várnám magamtól, hogy szomorú leszek vagy fájni fog, mint az előző páromnál, de most semmit sem érzek.

Ez mennyire normális? Csak később fog tudatosulni érzelmileg, majd ha megtörténik? Vagy ez most mi az isten nyila?



2016. júl. 8. 15:59
 1/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nem tudom,mi az isten nyila...

Vagy már nem szereted,vagy csak később fog benned tudatosulni. Tudod,az ember csak akkor jön rá arra,hogy milyen fontos volt neki a másik,mikor elveszítette. Erre nagyon figyelj,mert roh@dt egy érzés.

De mi a probléma?

2016. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem szereted, ezért közömbös a szakítás gondolata.

Nekem volt olyan, hogy azt álmodtam csak, hogy szakítottunk, és könnyes szemmel, sírógörccsel ébredtem fel. Pedig meg sem történt, mégis erős hatást gyakorolt rám.

2016. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is ezt várnám magamtól, mert nagyon mélyen érint a kapcsolat általában. Előző kapcsolatomnál még öngyilkos gobdolataim is voltak (csak gondolatok). De most...Pedig ez a kapcsolat sokkal jobbnak mondható.


A nézeteltérések lehetséges, hogy kiöltek bennem valamit. De azért ilyen könnyen elmúlna a szerelem? Nekem ez nagyon új és furcsa helyzet.

2016. júl. 8. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Éreztem már így én is.

Volt egy gondunk, amit nem lehetett megoldani, pedig hónapokig próbáltam. Az elején reménykedtem, hogy meg lehet javítani, de ahogy telt az idő talán tudat alatt felkészültem, hogy nincs esély. Szóval, amikor kimondtam, én se éreztem sokat, nem is tudatosult, hogy vége. Szerettem, fontos volt, még is csak hetekkel később éreztem azt a fájdalmat, amit azt hittem egyből szakítás utána fogok.

2016. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!