Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak vele ha szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele ha szeretem? Vagy inkább vele maradjak?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon hosszú és bonyolult sztori. Hálás lennék, ha végig olvasnád és tanácsot tudnál adni. Öt éve vagyok a párommal, aki 20 évvel idősebb nálam (a szüleim közt is annyi volt). Azóta is élünk együtt. Nagyon szeretjük egymást, ő neki én első látásra, nálam idő közben alakult ki. Sosem voltunk azok a kimondott romantikusak, de nagyon jó volt így. Tényleg semmi baj nem vol, míg el nem kezdtem dolgozni (húzamos ideig most egy éve, hogy dolgozok, előtte pár hetes munkák). Ha nincs kinyalva a lakás, mivel heti öt napban tizenegy órát dolgozok és a barátaim, családom mellett nem sok idő jut már rá (tudom, rossz háziasszony vagyok). De megegyeztünk, hogy ő is besegít mivel ő kevesebbet dolgozik. Hát nem így lett. A pénzért hisztizik és nem enged félre raknom (jogsira gyűjtenék). Ha nem szexelek vele, akkor megkapom, hogy én megcsalom (úristen, mikor?) és hogy elhanyagolom a kapcsolatunkat. Ha a családommal találkozni merek, ő ki van akadva. Meg mondta annak örülna, ha nem lenne senkim aki szeret, csak ő. Neki tényleg nincs már senkije csak én. És ez a legbórzasztóbb benne. Most lenne lehetőségem egy másik városba új életet kezdeni, jobb munkával, közelebb a családomhoz, de nem akar velem jönni. A családomban és a barátaim mind azt mondják, hogy hadjam a fenébe. De én már a szakítás gondolatára is bőgők és előre látom a depresziómat és az övét is.

Nagyon szeretem (nem szerelemmel, hanem inkább kötödés szerű), de egyszerűen már csak idegességet érzek ha haza megyek munka után (este félkilencre érek haza és akkor kezdek neki főzni meg takarítan). Van egy lány, aki csicskának tekint és ha a hercegbőt nem szolgálom ki, ahogy ő akarja, akkor szemét láda vagyok. Pontosítok ha a hercegnőt és a királyt (páromat) nem szolgálom ki semmilyen téren, akkor egy utolsó senki vagyok. Ráadául a volt felesége, a gyereke anyja is feszt nálunk van, amikor nem vagyok otthon és az én FŐZTŐMET eszi és olyan mocskot hagynak maguk után. Párom olyan papucs, hogy nem tesz ellene semmit, én meg nem szólalhatok meg.

De a párom ezeken kívül tudom, hogy bármit megtenne értem (nem egyszer bizonyított), szeret nagyon, apró figyelmességei is meg vannak még, de ezeket a hangulat ingadozásait és a hisztijait már annyira nem tudom elviselni. Nem egyszer megbeszéltük már és, még mindig ez van. Szerintetek mit csináljak? Elhagyjam vagy küzdjek a kapcsolatért? Ha maradok úgy se változik semmi. Már hagytam el ezekért és akkor is igérte, hogy ezek megszüntek, ez volt 3 éve. Ha szakítok mind ketten nagyon szenvedni fogunk, ő talán még jobban. Ha maradok, én fogok szenvedni. Ha nem hagyom el, akkor a családom fog, mert megmondták nem akarják nézni, hogy idegileg tönkre teszem magam.

Trollok kérlek kíméljetek! Köszönöm, hogy elolvastad és a tanácsod is.



2017. ápr. 4. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő vagy. Ebből ki kell "gyógyulni" és tovább kell lépni ezen a kapcsolaton. Hidd el lesz még férfi aki nem így fog veled bánni:)
2017. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Komprumisszum! Mi lenne ha hetente pl szombatot egész nap együtt töltenétek? Miért nem megy ő is a szüleidhez, esetleg a szüleid hozzátok? De persze mivel gondolom külön költöztetek ezért neked is van beleszólásod abba hogy ki mikor mehet hozzátok. Ha ő tilt a családodtól akkor te meg szabd meg hogy mikor mehetnek az övéi. Na meg innentől kezdve csak anyit főzz ami kettőtöknek elég aznapra így ki kerülöd az ingyen élő mocsok hagyókat. Esetleg válthatnál másik állásra ha van rá módod. A pénzedért meg te vagy felelős. Nincs joga ahoz hogy elvegye stb. És ha ezekbe nem megy bele akkor meg kell ijeszteni a szakítással pl:drágám ha ezekbe nem vagy hajlandó bele menni akkor nincs értelme fojtatni a kapcsolatunkat. (Nem kell tudnia arról hogy ezt nem gondolod komolyan) légy határozott. És ne feledd, aki mindennek lehord az akkor is teszi amikor "jóban" vagytok.
2017. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretsz rajta?

Gondoltál már rá, miért egy ennyivel fiatalabb nővel állapodott meg?

Vagy miért akkor kezdődött a gond, mikor önálló kereseted lett?

Gyakorlatilag egy cseléd vagy. Nem téged szeret, hanem a kényelmet.

2017. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a szerelem se indok arra, hogy valaki olyannal maradj, aki ilyen megalázóan és gusztustalanul bánik veled, hát még a kötődés.

Ne ragaszkodj két kézzel a szarhoz, csak azért, mert megszoktad. Rúgd ki ezt az embert a búsba és hidd el, a kezdeti "sokk" után te is fellélegzel, inkább élnék évekig egyedül, mint egy ilyen kapcsolatnak csúfolt szartengerben akár egy hónapot eltöltsek. Sok sikert!

2017. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen ostoba vagy, akkor hagyjuk is inkabb... jo ez igy neked. Szeressed csendessegben panaszmentesen a kedves parodat.
2017. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek egy élete van és ne más életét nézze hanem a sajátját.Ha te úgy érzed nem megy és tudod hogy nem változik semmi nincs értelme ezt folytatni.Nyilván persze szakitás megviseli az embert főleg lelkileg de idővel jobb lesz mert ha ez igy folytatodik ugy is arra kerül sor.
2017. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én menekülnék...
2017. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

A koromhoz semmi köze, mivel mikor megismert nem tudta hány éves vagyok, bocsánat hazudtam, mert tudta csak többet mondtak neki.

És már elnézést, nem vagyok ostoba. Ha normálisan nem megy a válasz adás, akkor légyszíves ne írj ide.

Félek tovább lépni, félek a változástól, és inkább én szoktam hozzá a kényelemhez.

2017. ápr. 4. 16:35
 9/16 anonim válasza:
100%

Ez a kapcsolat elég egyoldalúnak tűnik. Tényleg mintha te lennél a cseléd. Akármennyire is szeretsz valakit, akátmennyire is szeret, nem sajnálatból és nem a szép emlékek miatt kellene vele együttlenni, főleg nem akkor ha több a rossz emlék mint a jó.


Ha tényleg ennyire rosszul érzed magad ebben a kapcsolatban, akkor senki kedvéért ne maradj benne.

Most lépj valamit.


Lehet, hogy még előtted az élet, és ha nem most lépsz 1-2 év múlva még nehezebb lesz. Felesleges küzdened olyan kapcsolatért amiért a másik nem tesz semmit. Kezdj új életet, másik városban. Tiszta lappal. Eleinte nyilván szar lesz, hisz szereted valamilyen szinten, de próbáld meg a családod / közeli barátok segítségét kérni, akikre számíthatsz, és a nehéz időkben is veled lesznek.

2017. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el abszolut "kivulrol", amit irtal. Te mit mondal neki? Megdicserned, hogy milyen okos? Aki ilyen faszira vesztegeti az eletet meg magat, arra mit lehet mondani? Ha nem is ostoba, de ostoban viselkedik, aminek nem most, hanem visszanezve majd x ev utan issza meg a levet, csak utana mar ahhoz is keso lesz, hogy a fejet a falba verje mergeben, hogy erre vesztegette a legjobb eveit.
2017. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!