Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szeretem de boldogtalanná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretem de boldogtalanná tesz, és nem akarok kérdezősködést meg örök magányt, akkor is szakítsak?

Figyelt kérdés

Nyilván ennyiből az az első gondolata mindenkinek, hogy leírja: szakíts.

Meg is tenném, ha nem lennének "akadályok".

Még szerelmes vagyok belé, de már nem vagyok boldog mellette. Néha igen amikor van egy jó napunk együtt, de már 3 hónapja sok rossz kedvet és sírást okoz.

A szerelem nyilván elmúlik, de...

A legutóbbi szakításomkor még emlékszem hogy éreztem magam. Nem akartam magam köré pár barátomon kívül senkit, nem akartam hogy megtudják hogy szakítottunk, nem akartam hogy kérdezősködjenek, márpedig anyukám addig kérdezgetett amíg nem válaszoltam... És nem csak ő.

Az örök magányról meg annyit, hogy én 2 évig voltam szingli, mielőtt összejöttem volna a mostani barátommal. Az elején még jó is volt, amíg túl nem léptem, de a maradék idő szörnyű volt. Nem tolonganak a pasik, emiatt is szoktam kezdeményezni én, de nagyon ritkán válik be... Szóval "nem tudok" párkapcsolatot szerezni, az a kevés ami eddig volt nem tudom hogy jött össze...


Ötletek, tanácsok? Köszi!


21/L


2016. jún. 22. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
70%

Tele vagy bizonytalansággal, ellentmondásokkal és kifogásokkal.


21 éves vagy és úgy beszélsz, mint egy kiélt vén p..csa, aki már vagy 70 éves és biztos, hogy haláláig nem fog találni senkit: "örök magány". Jesszus!!!


Boldogtalanná tesz: de még nem eléggé, mert még mindig ragaszkodsz a sz..rhoz és állítólag szereted.


Kislány, hogy tudsz valakit szeretni, ha ő nem viszonozza és téged boldogtalanná tesz?


Kapcsolatfüggő vagy? Mindegy ki legyen, csak ne legyél egyedül?


Akkor megérdemeled a nyomorult rossz dolgokat, amik érnek téged emiatt, mivel senki se kötelez téged arra, hogy benne maradj egy sz..r kapcsolatban, de te mégis ezt választod!

Akkor viseld a következményeket!


Tanácsom:

1. szakíts

2. pasik nélkül is van élet

3. ne legyél kapcsolatfüggő

4. önsajnálat helyett inkább foglalkozz önismerettel és próbáld elengedni a múltat

5. ne legyél benne olyan kapcsolatban, ahol csak rosszat kapsz átlagban

6. foglald le magad

7. hagyd abba ezt az örök magány sz..rságot, mert fiatal vagy, bár ezek szerint eléggé búvalb..szott lehetsz, ha már ilyen az eszedbe jut

8. élvezd a nyarat, járj bulizni, szórakozni, strandolni

2016. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!