Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtsem el a munkatársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a munkatársam?

Figyelt kérdés

Már több mint két éve vele dolgozom. Ezalatt az idő alatt kétszer is összejöttünk pár hétre, de utána mindig vége lett a dolognak. Én azóta se tudom kiverni a fejemből őt, és ráadásul majdnem minden nap látom.

Hogy felejtsem el?

Hagyjuk azt, hogy mennyire hülye voltam, hogy vele kezdtem, mert ezt én is tudom. Nem is arra vagyok kíváncsi, hogy vajon az apró jelei azt sugallják-e hogy... Elég volt ez a két év, amikor reménykedtem de fölöslegesen. Ki akarom verni őt végleg a fejemből, de nem úgy, hogy más pasit keresek.

A munkatársam, majdnem minden nap találkozunk, ha haverkodik velem, fáj, ha más nőkkel látom, fáj.

Szóval el akarom őt felejteni.


23L



2017. ápr. 6. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát egy kicsit nehéz lesz elfelejtened foleg hogy mindennap talalkoztok.Majdnem ugyan az a szitu volt nállam mint nallad csak mi ket evig jartunk ossze ugyan ugy kolegam volt de nem jartunk mert ugy se lett volna jovoje a kapcsolatnak.és vegul felmondtam a munkahejemen
2017. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már most is nehéz... Hol reménykedem, hol pedig gyűlölni akarom az egészet...
2017. ápr. 6. 15:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, így hogy minden nap látod. Ha nem akarsz munkahelyet váltani, akkor azt tudnám javasolni, hogy keress valaki mást, ismerkedj. Ha más felé fordul az érdeklődésed, akkor el tudsz szakadni érzelmileg.
2017. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán érzem úgy, hogy szeretnék jelen pillanatban pasit az életemben...


Csak ez a két módszer lehet? Vagy felmondok, vagy keresek mást? :(

2017. ápr. 6. 15:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Új munkahely szerintem az egyetlen jó megoldás. Amúgy meg ezért nem szabad munkatárssal kezdeni...
2017. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Leirtam, hogy én is tudom, hogy hülye voltam. :) De szerintem nincs olyan ember aki hasonló esetben szembemenne saját magával és ellökné a számára vonzó embert, mondván: úgyse fog működni. Rengeteg hibába botlunk bele eleve, sokszor leszünk rossz emberbe szerelmesek. Az enyém is ilyen.

De én a felejtéshez keresek megoldást.

Próbáltam gyűlölni, nem szólni hozzá, de valahol mindig kibillentem.

2017. ápr. 6. 19:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen Kérdező, csak ez a két megoldás jöhet szóba, hogy

- másik munkahely,

- másik pasi.

Esetleg mindkettő egyszerre.

2017. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudatosisd magadban hogy nem fog működni és keress rà okokat hogy miért nem fog működni és igy könnyebb lessz érzelmileg levàlni rola mondjuk akkor lessz a legkönnyebb elszakadni tőle ha uj melot keresel mert igy csak fàjni fog hogy làtod hogy ő màs nőkkel foglalkozik !
2017. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell, h a masik komoly legyen... De segit, hidd el!!!
2017. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi történt veled?
2018. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!