Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtsem el a munkatársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a munkatársam?

Figyelt kérdés

Már több mint két éve vele dolgozom. Ezalatt az idő alatt kétszer is összejöttünk pár hétre, de utána mindig vége lett a dolognak. Én azóta se tudom kiverni a fejemből őt, és ráadásul majdnem minden nap látom.

Hogy felejtsem el?

Hagyjuk azt, hogy mennyire hülye voltam, hogy vele kezdtem, mert ezt én is tudom. Nem is arra vagyok kíváncsi, hogy vajon az apró jelei azt sugallják-e hogy... Elég volt ez a két év, amikor reménykedtem de fölöslegesen. Ki akarom verni őt végleg a fejemből, de nem úgy, hogy más pasit keresek.

A munkatársam, majdnem minden nap találkozunk, ha haverkodik velem, fáj, ha más nőkkel látom, fáj.

Szóval el akarom őt felejteni.


23L



2017. ápr. 6. 15:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta. :) Már konkrétan el se tudom, hinni, hogy ő valaha is tetszett.

Azóta párkapcsolatban élek valaki mással. Szóval mondhatjuk úgy is, hogy jó vége lett a dolognak. :)

2018. aug. 21. 08:36
 12/12 A kérdező kommentje:

Még tavaly nyáron megismertem a jelenlegi páromat. A munkatársam pedig úgy ment ki a fejemből mintha soha ott sem lett volna. A páromnak elmeséltem, hogy volt ez a munkatársam, bár félve, mert azt hittem haragudni fog, de megértette. Azóta én tartom a tisztes távot a munkatársamtól.


A mai napig nagyon örülök, hogy túl vagyok az egészen. :) És látom, hogy az részemről kötődés és valamilyen szinten szerelem volt, de nem úgy mint a jelenlegi párommal, aki figyel rám, törődik velem, és szeret. :)


Köszönöm a kérdésed.

2018. aug. 21. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!