Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, lányok: mit jobb hallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok: mit jobb hallani erre a kérdésre szakításkor?

Figyelt kérdés

A kérdés: szeretsz még?

Erre mit jobb hallani, igen vagy nem? Melyik esetben "könnyebb" a szakítás?

(A kérdést azt teszi fel, akivel szakítanak. Melyik esetben lesz neki könnyebb feldolgozni?)


2017. ápr. 10. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az igazat szeretném hallani.
2017. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
A nemet! Ne kelts benne hiú reményeket. Mond meg neki hogy bocsi de már nem érzed ugyan azt mint régen.
2017. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az igazat.
2017. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat szeretném hallani. Ha valaki szakít velem, megindokolja a döntését, ami számomra is érthető, akkor nem kelt hamis reményeket azzal, hogy azt mondja még mindig szeret. Mellesleg a szeretet az nem csak szerelmet jelenthet, ha például már nem szerelmes belém, de még azért fontos vagyok neki (azaz nem utál/haragszik rám) akkor mondja ezt és ne csak simán azt, hogy nem szeret, mert abból nekem az jön le, hogy már kicsit se vagyok fontos neki. Amúgy egy szakítás nagyon ritkán könnyű annak akivel szakítanak, de idővel minden seb begyógyul.
2017. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat kell mondani
2017. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az igazat mondta nekem. Igent. Mégis szakított. Én is igent mondtam. Sírtunk is egymás vállán.
2017. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem ezt kérdezném. Ezt mindig láttam.

Felvetném kapcsolat megjavítását s erre módszereket.

2017. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem azt mondta egy fiú szakításkor, hogy reméli, hogy még lesz esélyünk együtt. nos, emiatt a mondat miatt még egy évig reménykedtem és szenvedtem, amikor is hosszas unszolásra végre kimondta, hogy egyébként nem érdeklem.

azt is bánom, hogy egyáltalán megismertem, annyi időt veszítettem miatta.

2017. ápr. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eldöntötte a szakítást és véglegesnek gondolja, akkor nekem könnyebb lenne azt hallani, hogy már nem szeret. Igazságtól függetlenül, bár azért, ha addig úgy éreztem, hogy oda meg vissza van értem, nehéz lenne őszintén elhinnem a dolgot. De inkább mondja azt, hogy már nem szeret, minthogy értetlenkedjek a kapcsolat vége felett és még folyamatosan próbálkozzak újra összejönni vele, megint boldognak lenni együtt, reménykedni. Fájdalmasabb, de könnyebb.
2017. ápr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én semmit, mert már maga a kérdés is felesleges.


Szakításkor legalább az egyik fél már mást akar, és eldöntött magában mindent. Szükséges még ezen kívül bas.zogatni egymást?? Aligha...

2017. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!