Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Erzem belebolondulok. Velemenyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erzem belebolondulok. Velemenyek?

Figyelt kérdés
15 eves koromban kezdodott el az elso kapcsolatom. Az elejen minden szep volt, rajongtunk egymasert, akkor meg romantika is volt. (kb fel evig tartott kb) Aztan megvaltoztak a dolgok. Igazabol olyanok vagyunk/voltunk mint a tuz-viz.. Ment a mindennapos veszekedes, rengetegszer szakitottunk 1-2 napokra aztan ugyanugy vissza talaltunk egymashoz. O olyan fajta aki inkabb bent ul egesznap es elvan ha gepezik, en meg aki szeret kijarni baratokkal,csavarogni stb. Volt olyan eset hogy mondtam neki kimegyek baratnoimhez kb 3 ora mulva jovok. 3 ora 1 percre ertem haza, es elkuldott a francba :) En meg hulye voltam mert mellette maradtam(kicsit erzem amugy hogy kihasznalta azt hogy rajongok erte)Sajnos en mindent megtettem erte, viszonyzast soha nem kaptam tole.. Na most itt vagyok 18 eves, egy honapja szakitottunk. Egyik naprol a masikra megbolondult, es elkezdett szamitogepen jatszani, leszart magasrol. Megkertem hogy kevesebbet jatszon es tobbet foglalkozzon velem, hat nem. (Hozza teszem 20 eves!!!)Konkretan megmondta hogy a kedvemert tuti nemfogja abba hagyni a jatekot.. Aztan dobott.. Ram unt:) Jatsza a sertodottet meg a martirt. Az is kiderult hogy mar elkezdett mas lanyokkal beszelgetni stb.... Kezdek ebbe az egeszbe teljesen bele bolondulni, hiaba bantott meg annyiszor, nagyon szeretem meg mindig es szenvedek. Kicsit hosszura sikeredett,bocsanat erte.:)
2017. ápr. 13. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Gyorsan változtass magadon, mert minden fiú utálja az ilyen ostoba p.i.c.s.á.kat mint te, akik az exük után sóvárognak.
2017. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Tán azt hitted, hogy aki elveszi a szűzességed az lesz majd a férjed. Hát nem. Lépj tovább.
2017. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, előtted az élet. Kell neked egy olyan ember akire nem lehet számítani, aki megaláz, aki azt sem tudja eldönteni, hogy kellesz-e neki vagy sem? Ilyen emberrel akarsz majd családot alapítani?

Gyászold meg, adj magadnak időt és menj tovább. Hidd el, van még rajta kívül elég férfi.

2017. ápr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy mai mondern gyerek a pasid, vagy egy dagadt 190 kilos elettelen? Mert azok csinaljak ezt. En undorodom az ilyen viselkedestol, hogy nem bizunk egymasban. Ez a szereteg alapja... KONYORGOM SZAKITS AZ ILYEN NYOMOTTAKKAL!!! Ha szenvedsz pedig keresw valakit aki segithet! Ha beleesel a godorbe, akkor kegyetlenul nehez kimaszni onnan!!!
2017. ápr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nézd, nyilván kell idő, ha jól értem, első kapcsolat, három év, így azért nem pár nap múlva fog ez elmúlni. De az alapján, amit leírtál, már elég régóta nem működött jól ez a kapcsolat,pláne árulkodó, hogy ő már mások után nézelődik... adj időt magadnak, elfelejteni nem fogod, de túlteszed agad rajta, és találsz nála méltóbbat.

Sokan voltak már ilyen helyzetben, és túlélték. Veled is így lesz. :)

2017. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!