Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes eldobni azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes eldobni azért a szerelmedet, mert ő nem hívő, te pedig az vagy?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 10:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%

Nem

N25

2017. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%
Csak akkor a ha valamelyik fél erőszakosan ráerőteti a másikra a „vallását”.
2017. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

Ha ezért eldobnál valakit, akkor ne hívd úgy, hogy szerelemed.

Különben is, ki a hívő, és ki a nem hívő? Én vallásos vagyok, konfirmáltam, egyházi gimibe jártam, most mégse járok templomba, mert 23 éves emberként nem vonz annyira. Lehet 50 évesen minden vasárnap ott leszek.

Ki a nem hívő? Én? Vagy aki teljesen kizárja ezeket? Vagy ateista?

Mindenesetre én nem hagynék el senkit a vallása, vagy nem vallása miatt akkor, ha normális keretek között gyakorolná, és nem akarná rám erőltetni. A te kérdésedet tekintve a párodnak kéne szakítania veled, mert te nem tartod ezt normális keretek között, és te akarod ráerőltetni a vallást. 23/F

2017. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%
Fanatikus, akkor kuka. Különben, semmi gond vele. Olyan válást láttam, ahol egyik fél vallásos lett és minden kép, a párját is bele akarta kényszeríteni.
2017. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
Ha valoban szeretik, tisztelik egymast, akkor tiszteletben tudjak tartani egymas hitet is. De ha barmelyik fel eroszakosan, onzon ra akarja kenyszeriteni a masikra a sajatjat, akkor az a szemely nem is erett meg egy parkapcsolatra, mas kerdesben is elnyomo, diktator lenne. Az olyantol en inkabb elmenekulnek. Mindenki onallo szuveren ember, akinek joga van eldonteni, hogy a sajat eletet hogy elje, es mindenkinek csak a sajatjarol van joga donteni.
2017. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Én az ilyesmit már az elején tisztázni szoktam. Engem nem zavar, ha valaki keresztény, gyakorolja a vallását. De volt olyan, akit zavart, hogy ateista vagyok.
2017. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
Vallás miatt még 2 fűszálat se érdemes kereszbe tenni, annyit sem ér.
2017. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Tökéletes lenne feleségnek, simán elképzelném vele az életemet. Ő elfogadja, hogy gyakoroljam a hitemet, én pedig nem erőltetem rá. Szóval akkor nem érdemes még csak gondolkozni sem rajta, igaz?
2017. ápr. 22. 11:08
 9/35 anonim ***** válasza:
97%
Nem érdemes eldobni, de azért azt beszéljétek át, mi lesz ha gyereket vállaltok, mert ott viszont az egyikőtök akarat fog érvényesülni, egy gyereket nem lehet "meg is keresztelni meg nem is".
2017. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
igaz.
2017. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!