Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a fiúm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a fiúm, másnap már úgy viselkedett mintha túl lenne rajtam. Miért mutatja magát ilyen keménynek, erősnek?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt, 1 hete szakított velem ilyen "mondvacsinált" indokokkal, hogy ez neki így nem kell, nem akarja folytatni. Azóta is padlón vagyok, nem bírom felfogni, hiszen szakítás előtt 2 nappal még semmi baja nem volt, nem látszott rajta semmi változás amit úgy érzem észre kellett volna velem. Már telesírtam a kispárnám :( ő meg azóta is éli az életét. Bulizik, csajozik, posztolgat szántszándékkal, hiszen eddig soha semmit nem tett ki, mert ez nem az ő világa és ez senkire nem tartozik. Tehát úgy érzem, hogy ezt mind direkt csinálja, de miért? :/ hogy bosszantson? vagy hogy megmutassa, már csak azért is, hogy milyen kemény gyerek? vagy így leplezi a fájdalmát? vagy csak egyszerűen ez már nem is színjáték, hanem tényleg "túl van rajtam"? :/
2017. ápr. 26. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Egyszerűen már nem érdekled és örül, hogy megszabadult tőled, nem leplez ő semmit.


Élvezi az életet nélküled.

2017. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dehogy van túl, csak játszik Veled, és élvezi, hogy szenvedsz. De ha tényleg megunod ezt, majd akkor fog igazán erőlködni, de akkor késő lesz.

Tipikus történet, mindig ez van.

Én is ezt játszottam a barátnőmmel, aztán kidobott ő.

Jogosan.

2017. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vagy gyerekes és tényleg neked akarja mutatni, hogy ő milyen nagy arc...

vagy rájött, hogy "még nem élte ki magát" és ezért szakított

mi volt a mondva csinált indok? ha cikinek tartod esetleg privátban leírnád? :)


24F

2017. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen szánalmas tyúkon, mint te én is hamar túllépnék.
2017. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a társadalmi elvárás.
2017. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit értesz társadalmi elvárás alatt? :)
2017. ápr. 26. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Szard már le. Tiltás, követés kinyomása és pont...
2017. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nananana, nem bántjuk a lányokat, főleg nem az ilyen angyalkákat.
2017. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!