Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan, hogy évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy évek múltán visszatért hozzátok a volt barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Amikor hosszú idő múltán

is úgy éreztétek, hogy erre többet semmi esély?...és mégis.


Fél éve váltunk el, most úgy érzem, hogy nem működne még, ezért is kérdezem, hogy volt-e màr, aki később is összejött a volt párjával. Ha igen, mennyi ideig voltatok együtt, majd mennyi ideig külön, és hogy alakultak a továbbiak? :)


2017. máj. 7. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem most alakul valami a volt párommal. Nem tudom mi lesz és hogyan. Szerintem ő csak játszik, én pedig megint el kezdtem érezni. De már késő. :)
2017. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsők voltunk egymásnak.5évig voltunk egyutt,közöa megegyezésel szétmentunk.Barátok maradtunk,mindig ott voltunk a másiknak.

Azota mindketten felnottunk,tapasztaltunk egyebek s most ujra egyutt vagyunk.Olyam 5-6év multán.

2017. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akart.
2017. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Én egy kivételével minden komolyabb exemmel újra összeszűrtem a levet... :) Az egyik már 5 éve visszajárogat egy-egy pajzán hétvégére, vele nem is szándékozunk többet. Egy másikkal 15 éve ismerjük egymást, és amikor nincs senkink, akkor újra egymásnak esünk. A legtöbbször komolyabbra is fordul, de pár hónap után kiderül újra, miért is szakítottunk. De addig is hatalmas szex-szeánszokat tartunk, az mindig is pazarul működött. :D Egy harmadikkal pedig úgy vagyunk megállapodva, hogy bármikor lerázza a férjét, ha én ráérek. Vele annyira nem erőltetem. De rajta kívül is van még ex, akivel pár üzenetváltás után már egy ágyban találjuk magunkat. Végül is én egy kivételével minden exemmel jóban vagyok, és mindegyikkel simán megy újra a dolog, ha nem is komoly alapokon. :D
2017. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
4-es: Ritka hányadék lény vagy. :/
2017. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg te vagy az.
2017. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!