Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jól tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
Páromhoz mindig én mentem igaz ezt közös megbeszélés alapján.Nem nagyon keresett az utóbbi időben telefonon és chaten szinte mindig én kerestem.A találkozókon egyfolytában gúnyolódott és elvonulgatott,plusz a cuckoldra bukik és ezt folyton hangoztatta (azt szeretné hogy mellette más férfiakkal lefeküdnék).Ez nem tetszett így előfordult párszor pl most is hogy hajnalban felhívtam hogy ez így nem lesz jó beszéljünk mert szakítás lesz belőle(tudom nem hajnalban kellett volna) vártam hogy hívjon, időt nem néztem.Elkezdtem mondani a dolgokat erre nagyon mérgesen lehordott mindennek lefa.szfejezett és lefo.gyatékosozott. Kidobtam..Voltak vitáink én is mondtam rá csúnyákat de az azért volt mert bunkó volt.Ilyen miatt mert hajnalban felkeltem úgy hogy ő nem keresett szerintem azért elég bunkó volt.

2017. máj. 25. 02:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2017. máj. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!