Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy véget vetette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy véget vetettem a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Tegnap összejöttem egy lánnyal, első randi volt, volt csók is, simogatás is, jól éreztem magam vele. De egész hazaúton agyaltam ezen az egész dolgon, hogy ez működhet-e, mert valójában nagyon önbizalomhiányos vagyok, depressziós, kisebbségi komplexusokkal teli ember. Ma reggel megvádolt azzal, hogy nem bízom meg benne, én meg úgy láttam, ha már ilyen rosszul kezdődik, érdemes ezt még csírájában elfojtani. Megírtam neki, hogy a lelki problémáim csak megölnék a kapcsolatot, hosszútávon szenvedne mellettem. Viszont elrontottam azzal, hogy neten keresztül írtam meg neki, de hozzátettem utána, hogy élőben is meg szeretném tárgyalni a dolgot, de még nem érkezett válasz, addig viszont nem nyugszom, amíg élő szóban át nem rágtuk a dolgot.
2017. ápr. 4. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Hogyan rontsuk el az életünket: első rész.
2017. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Mit kell élőben átrágni egy félnapos "kapcsolaton"? Ne röhögtessél már. Szegény lány, még jó, hogy megszabadult tőled, ha van esze, úgyse akar látni többet.
2017. ápr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Addig ne kezdj párkapcsolatot, amíg a fejedben nincsenek rendben a dolgok. Ez a nőknek is szól. Ellenkező esetben jön a féltékenykedés, a játszmázás, az érzelmi zsarolás és így tovább lassú méreggel kinyírod.
2017. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Egyetemen taníthatnád az önsorsrontást!


Tényleg az eszem megáll, hogy vannak, akiknek semmi nem jó!

Most azon keseregsz, hogy mi lenne, ha .... és mindezt egy kezdődő kapcsolatnál.

Ha nem lenne senki, akkor meg azon nyavalyognál.

Te biztos olyan ember vagy, aki folytonosan letépkedi a sebeiről a varrt, hogy sopánkodhasson, hogy az miért nem gyógyul.

Az a baj, hogy egyre többen vagytok ilyen aberráltak!

2017. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a jóindulatú válaszokat!
2017. ápr. 4. 10:45
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Magadnak hazudsz. Azért akarsz talizni vele, mert együtt akarsz lenni vele. Ne becsapd magad és ne találj ki bulkshiteket. Fejlődj, légy boldog, vágyd jót.

Mond meg neki, felejtse el amit írtál, bízol benne, haladjatok tovább, szinte mintha semmi sem történt volna.

2017. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Red Vixen, nem mondasz hülyeséget. Hiányzik nekem. Én csak azt akartam, hogy ne szenvedjen mellettem. De az esélyt meg kell adni, jobban átgondoltam.
2017. ápr. 4. 10:59
 8/14 A kérdező kommentje:
Red Vixen, nem mondasz hülyeséget. Hiányzik nekem. Én csak azt akartam, hogy ne szenvedjen mellettem. De az esélyt meg kell adni, jobban átgondoltam. Mert mi lesz, ha teljesen jól megleszünk végül?
2017. ápr. 4. 11:00
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Hát akkor tetted volna jól, ha egyenlőre bele sem fogsz.

Nagyon sokat agyalsz nem vagy biztos magadban ami ide vezet.

El kell lazulni, le kell tenni a megfelelési kényszert,nem arra kell gondolni, hogy mi lesz majd később, meg sokkal később, hanem mindig csak a pillanatnak kell élni, annak ami jól esik. Írd fel a tükrödre, hogy magabiztos, határozott vagyok és minden reggel ezt lásd, próbáld meg kicsúcsosítani a pozitív tulajdonságaidat, azokat amelyek sikerélményeket, elismeréseket hozhatnak, a negatív tulajdonságaidat pedig rakd be a szőnyeg alá, hisz te is emberből vagy, úgy mint mások.

Ja és a lányok mellett érezd úgy magad, mintha te lennél a főnyeremény:)

2017. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rosszul tetted.

Szerencsére, egyelőre úgy tűnik, a lány nem hagyta. Most már hagyd abba a szervezkedést, hagyd a dolgokat folyni. Ne agyalj azon, hogy megfelelsz-e, hogy annak a lánynak mi lenne a jobb. Majd ő azt tudni fogja.

A lelki problémáidat egyelőre tedd félre, ennek a lánynak te vagy az alkalmas partner.

2017. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!