Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetnék, hogy kimásszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy kimásszak belőle?!

Figyelt kérdés

Lassan egy éve szakítottunk az exemmel és igaz, hogy nem érzek már iránta semmit mégis mintha a szakítás óta elindult volna az én pechszériám... Egy barátom sem maradt, teljesen egyedül vagyok és egyre rosszabb. 1-2 hét a max, amit még legrosszabb esetben kibírok emberi kapcsolatok nélkül, de egyszerűen már ennyire vagyok, hogy ne írjak az exemnek, hogy legalább vele találkozzak vagy bármi. Tudom, hogy hülye ötlet, de ebből is legalább kitűnik, hogy milyen mélyre jutottam.


Eddig minden évben volt valami pörgés, barátok, vagy kapcsolat, ami értelmet adott, de most a nagy semmi. Hiába próbálok eljárni ide-oda, egyedül azért csak gáz.


Mit csinálhatnék még, hogy kikerüljek ebből a már egyre fullasztó állapotból?



2017. máj. 27. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni,akkor legalàbb kimozdulsz..és lehet hogy még baràtokat is szerzel.
2017. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Írjál ki kérdést a gyakorira aztán szortírozd a jelentkezőket!

Ha ezt egy prostis oldalon teszed még pénzt is keresel vele ;)

2017. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el új életet építeni.


Mikor szakítottunk az utolsó barátnőmmel, akkor elvesztettem a baráti társaságom 99%-át is. A legnehezebb az volt, hogy találjak ismét embereket, akikkel ki tudok valahova mozdulni. De ezzel együtt ez szerintem egy fontos lépés, sokkal könnyebb ismerkedni, ha vannak körülötted, és az általános közérzeted is jobb lesz akár pár nélkül is, ha van valaki.

2017. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj az exnek :D veszíteni nem veszitesz semmit. Max egy jó szexet nyersz :D
2017. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehogy irj neki.Csak azért irnál,mert unatkozol,és egyedül érzed magad.

Millió egy dologgal le tudod foglalni magad,és tudsz barátokat szerezni.

2017. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne írhatna az exnek ,lehet egy jó kefélés helyre tenné,és hát ha nincs más ugye...
2017. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Plusz lehet hogy másodjára sokkal jobb lenne. Idővel érik az ember ugye...
2017. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!