Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Ti hódítottatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hódítottatok már vissza férfit?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan? Leírnátok a körülményeket is?

Tippekre lenne szükségem. :(



2017. máj. 28. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, egyik exemet, 2 hónap kihagyás volt köztünk (semmi beszéd), majd elmondtam neki őszintén, hogy én még mindig nem tudom elengedni, majd kiderült hogy ő sem.

Viszont az örömnek 1 hónap után vége lett, ugyanazzal a szöveggel ami miatt szakítottunk (hogy neki ez nem megy, "megunta" a kapcsolatot). Persze attól is függ hogy miért mentetek szét. De nem hiszem hogy érdemes olyan után futni aki már egyszer elhagyott. Én is a saját hibámból tanultam, és sajnos azt tapasztaltam, hogy jobb az ilyet elengedni.

25/N

2017. máj. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, szakítás után vissza akartam neki adni egy nagyon szép ajándékát, mert úgy éreztem, azt az igazinak kell majd adnia, azt hittem, tökre menni fog csak úgy odaadni, de ahogy találkoztunk több nap óta újra, szinte már ahogy megláttam, sírtam. Aztán amikor visszaadtam neki, valamelyikünk száján kiszaladt, már nem tudom, melyikünk mondta, hogy ennek kettőnk között tökéletesnek kellett volna lenni, és végül is vissza adta nekem mégis az ajándékát, és kibékültünk. Persze, kitartott nekünk is kemény egy hónapig ez, utána megint szakított velem, és ott már én is elfogadtam.

SZóval ez nem volt kimondottan visszahódítás, de maga az a gesztus sokat számított, hogy szakítás után hagytam napokra, és csak azt érezte rajtam, hogy mennyire fontos nekem, és hogy szeretem még mindig és jót akarok neki. De ez magától jött így, engem is meglepett, mert általában dramaqueen-kedtem az esetek nagy részében. Viszont nekünk sem jött össze, pedig akartuk és szerettük egymást, nálad pedig valószínűleg nem kölcsönös ez, ha elutasított valami miatt :/

22N

2017. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!