Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rövid leszek. A párom elhagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid leszek. A párom elhagyott, mert talált egy másik férfit magának. Nálam maradt a gyermekünk. Az exem haza szeretne jönni, a kislányunk meg szeretné ha hazajönne. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Annyival árnyaltabb a kép, hogy azért akar visszajönni mert sajnos beteg lett, műteni kell, és így már nem kell a barátjának. Mindenki Engem szid amiért nem engedtem vissza. Most azért kellene visszaengedni mert beteg lett? Sajnálom, gyógyuljon meg, de ne csak akkor legyek jó ha baj van. Mielőtt az jön, hogy közös lakás meg hasonlók, meg Úgyis vissza kell engednem, közlöm, hogy nem így van. A lakás sajátom, és az exem kijelentkezett már több mint egy éve. Mi ilyenkor a jó döntés.
2017. márc. 5. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
99%
Én nem engedném vissza, menjen, ahova akar.
2017. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
96%
Ne engedd vissza... keressen megint egy másikat. Jaaaa... hogy most már nem olyan egyszerű? Így járt...
2017. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
92%
Jó, akkor leszek én a gyökér, és mondom azt, hogy visszaengedném. Az elején tisztáznám azt, hogy köztünk többet semmi nem lesz, kapna egy külön szobát, ott aludhatna, és kész. Akármit csinált, egyszer nyilván szeretted, és ő is szeretett, ha gyereket szült neked. Ő most beteg, én segítenék neki, de nem csak miatta, hanem a kislány miatt is. Akármilyen is, ő az anyja, és pláne, ha még kicsi, egy gyereknek ez rengeteget számít. Szóval én a leírt feltétellel segítenék rajta.
2017. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező teljesen jól döntöttél!

Tudod ki engedné vissza.. Menjen ahova akar.

2017. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is minden döntés megérthető, a humánusabb nyilván az lenne, amit a 3-mas írt, de szíved joga nem visszaengedni.
2017. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
26%

Megint le leszek pontozva, tudom, de úgy gondolom kettőn áll a vásár. Amennyiben nem egy útszélit választottál párodul, nyilván volt valami konfliktus, ami miatt félrelépett. Először el kell döntened, hogy tudnád-e így szeretni, képes lennél-e megbocsátani neki.

Amennyiben úgy gondolod, hogy talán igen, akkor sem a gyere költözz vissza lenne az első lépés, ugyanis a gyereknek sem tenne jót, ha újra lelépne.

El kellene kezdeni megbeszélni a miérteket (nekünk párterápia is kellett hozzá), hogy tisztán lássatok. Amennyiben sikerül mindent elkapálni, lehet, hogy jobban fogtok működni családként, mint valaha. (Nekünk 3 hónapja működik)

2017. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
88%
Ez attól is függ, hogy milyen beteg. Ha gyógyítható 1-2 műtéttel, akkor nem engedném vissza, de ha tartós, komoly a dolog akkor a gyerek és a közös múlt miatt igen. Viszont nem lehetne köztünk semmi, ezt már az elején leszögezném.
2017. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném vissza.
2017. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
94%
Aki no létére elhagyja a gyermekét, az nem érdemel semmi konyoruletet.
2017. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell visszaengedned, elhagyott egy másikért.Most meg úgy ahogy írtad, azért akar visszamenni hozzád, mert az újnak betegen nem kellett.Ne érezd rosszul magad!Szerintem ne engedd vissza,addig fog rajtad élősködni,amíg nem talált mást, gyógyulás után.Főleg, ha meg nem is akarsz tőle semmit, akkor ne hagyd,hogy olyanra beszéljenek rá, amire neked nincs szükséged.
2017. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!