Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ismerkedo felben voltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedo felben voltam egy pasival de terhes lettem az exemtol, elmondtam a sracnak a babat, o azt mondta hogy ne beszeljunk tobbet de ra egy napra mégis irt, mit akar most?

Figyelt kérdés
Kicsit kacifantos a dolog de megprobalom leirni.Par honapja megismerkedtem egy sraccal.nekem akkor volt baratom,neki baratnoje.en ott hagytam a baratom o pedig a baratnojet.minden szep es jonak tunt majd bejelentette a srac h neki gondolkoznia kell,ne talalkozzunk egy ideig.en teljesen kiborultam,sirtam egesz nap es ugy gondoltam h ennek a dolognak vege,vissza megy az exehez akivel 6evig voltak egyutt.felhivtam az exem h talalkozzunk,dumaljunk,iszogassunk.Mivel honapok ota nem fekudtunk le egymassal nem gondoltam h ez a dolog felmerulhet koztunk.de megis megtortent. Aztan ra par napra irt a srac.mondta h atgondolta a dolgokat es velem szeretne lenni.ugy ereztem h minden rendben lesz,majd kiderult hogy terhes vagyok.en elkuldtem a sracot.nem akartam h megjobban fajjon neki a dolog mint ahogy egyebkent.de nem hagyott.irt hivott es vegul elmondtam neki h mi az ok amiert nem tudunk egyutt lenni.akkor azt mondta h nem akar velem tobbet beszelni,zarjuk le a dolgokat.majd ra 1napra irt hogy jol meggondoltam e h megtartom a babat.aztan elkezdtunk beszelni.kerdeztem hogy zavarja e ha irok.mondta hogy nem.aztan mondta hogy szeretne ha inkabb masnap beszelnenk.mi jarhat a fejeben?
2017. máj. 28. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez nekem egy annyira tipikus, a jelenlegi deformált társadalmat szemléltető, közhelyes példa, hogy kitalálni nem lehet jobbat. (ha ez nem kitalált)

6-7 éves járás(?!), becsúszott gyerek, szakítás és tanácstalan, elveszett emberek.

Szomorú, de tényleg, és emberek így élik el a fiatalságukat.

2017. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
B+!!!! Azért zuditottál rá dolgokat. Egy dolog a hirtelen reakcio és más amikor utána végiggondolja. BESZÉLJ!!! vele.
2017. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De milyen jovonk lehetne igy?ha egyutt maradunk es ranez a gyerekre mindig eszebe fog jutni hogy mi volt a kapcsolatunk elejen
2017. máj. 28. 21:00
 4/10 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Tisztára mint egy brazil szappanopera.
2017. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja? Igy más. Kire marad a kisködmön? (Mitöl van olyan érzésem, hogy te nem akarod ezt a kapcsolatot? )
2017. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akarom ezt a kapcsolatot.Vele szeretnek lenni.de bele gondolva az o oldalaba milyen elete lenne igy velem?nevelhetne egy gyereket aki nem is az ove es ha ra nez azt fogja mindig eszebe fog jutni ami a kapcsolatunk elejen volt..mas ha ugy ismertem volna meg h mar van gyerekem..
2017. máj. 28. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz a pasinak, mielőbb zárd le vele. Ne varrd a nyakába más kölkét.
2017. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amikor kiderult h babat varok azzal szamoltam hogy egyedul maradok.mivel senkitol nem varom h egy ilyen helyzetben velem maradjon..ugy gondoltam ezt o is igy gondolja...de megis meglepett evvel a viselkedesevel h beszeljunk ..nem szamitottam ra es nem tudom h mi van a fejeben
2017. máj. 28. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Az aktuális pasi szerintem azt szeretné megbeszélni veled, hogy hogy is képzeled a jövőt, megtartod e a gyereket vagy sem.

Azért ő is dobott egy kapcsolatot miattad, az a minimum, hogy leülsz vele és őszintén beszélsz vele a dolgokról.

Lehet, hogy ha nem tartod meg a babát, veled marad...ki tudja mik járnak a fejében.

Szedd össze gondolataidat , döntsd el mit szeretnél a babával kapcsolatban aztán beszéljetek.

Minden jót nektek együtt vagy külön.

31N

2017. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap beszeltunk evvel a dologgal kapcsolatban.mondtam neki h mindenkepp megtartom.mar mindenki tudja.bent munkahelyen is.szuleim mar kisruhakat vettek .es mar a 12.hetben vagyok par napon belul.ez nem is kerdes h marad a baba.tegnap ezt meg is mondtam neki.ma reggel irt.mondta h ma tobb ideje van mint tegnap volt.es ugy beszelgetunk mintha mi sem tortent volna..nem tudom a viselkedeset hova tenni
2017. máj. 29. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!