Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhes vagyok auf élettársamtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok auf élettársamtól, megcsalt, egyszer lebukott azt mondta vége, most mégis kiderült, hogy még mindig tart, elakarom hagyni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Az egyik alkalmazottja a hölgyemény,(hozzá teszem velem,jóban volt mivel ott külfödön csak én voltam aki az idegennyelvbe segiteni tudott neki,mivel alig beszélte a nyelvet),mindennap beszéltem a hölgyel,ö persze mindig adott egy tippet,hogy szerinte a párom megcsal,ezen itthon mindig veszekedtünk pár honap után már alig szóltunk egymáshoz...,ôk ekkor találtak egymásra,feltünt hogy a párom hirtelen másként viselkedik(tulzásba vitte auf öltözködést,borotválkozást....stb),hiszen talált valakit aki megértette és nem tartotta szemétnek....,elöször csak a csókig jutottak,gyorsan kiderült csak kéthete tartott a kapcsolatuk mindennapos csókokkal ( akkor már majdnem négy hónapos terhes voltam,mindketten tudták),kiderült a hölgyet kirugta annak fejében,ha nem hagyom el és vele maradok,mert engem szeret és,hogy soha nem akart ettöl a nötöl semmit,csak egy támaszt nyujtott neki abban a helyzetben ami köztünk történt,persze megtudta,hogy mindezt amivel vádoltam pont az a nö mondta nekem.Igy ugy tünt megszakadt a kapcsolatuk,de nem kiderült most három honap után,hogy nem hogy nem szakadt még a kapcsolatuk,hanem többször is hotelba aludt vele"miközben üzleti uton Volt"......,és ez idö alatt többször is szóval került,hogy nem hiszi el nekem,hogy az a nö mondta nekem ezeket a dolgokat,és hogy én hazudok,itt már kezdett gyanus lenni a dolog,többször kiváncsiságbol azt mondtam neki,hogy biztos találkozott vele mert biztosan tudom,hogy ugyan abban a városban voltak mindketten(persze nem igaz csak kiváncsi voltam hogyan reagáll)pontosan tudta,hogy nem Volt abban a városban a hölgy,mivel beszéltek....késöbb megtaláltam az Üzenet váltásaikat,a közös jövöjüket tervezték,meg örülten szerelmesek a másikba...hasonló üzenetek.Ezt a párom probálta kimagyarázni,hogy csak hülyéskedtek egymással és,hogy soha nem volt köztük sex még semmi ilyesmi,nos ezt pontosan tudom,hogy volt mivel a hölgyemény irta neki,hogy Ha vele akart volna lenni akkor elmondta volna nekem,hogy pontosan mi is van köztük (részletes leirásban irta....)A párom továbbá is tagad mindent,könyörög,hogy ne hagyjam el adjak neki magunknak egy új esélyt mert Ha valakit szeretünk megtudunk bocsájtani,én sajnos nagyon szeretem majdnem belehaltam miközben ezeket az üzeneteket olvastam,de nekem nem megy ezt elfelejteni és ujra megprobálni,hiszen tudom olyan már nem lesz soha mint régen.(azt is tudom,hogy már vége van köztük,de a hölgyemény szakitott végett neki arra hivatkozva hogy a párom soha nem szerette ,mert soha még dem kérdezte töle,hogy szüksége van-e pénzre vagy hogy miböl él....stb,hagyjam öt békén örökre.....,amire a párom azt válaszolta,nagyon elszomoritja,de megérti és ,hogy ez sajnos rossz idözités volt a kettöjük kapcsolatára...)

Tehát az a véleményem,ha a nö ezt nem irja most dem lenne vége,de nem is ez bánt már,hanem,hogy ugy érzem csak a gyerek miadt van velem.Arrol nem is beszélve,hogy az ismeröseink rajtam nevetnek akik tudtak rola,hiszen egy borzasztó kinézetü növel csalt meg,és ilyen beszolásokat engednek el a környezetemben,hogy hiába a szépség a jó kinézet,ha egy varangyba több auf érzelem,ugy teszik mintha nem nekem szolna,de egyértelmü,hogy igen....

Azt hiszem,hogy bármennyire is fáj és össze tör el kell hagynom,nem számit,hogy egyedül nevelem a gyerekem majd én nem az a fajta nö vagyok akinek a pénz és a biztonság többet érjen,mint a lelki egyensulyom és az ,hogy tönkre tegyem magam és mindenkit aki a környezetemben él...

Mi a véleményetek?

Menjek és találjam meg a boldogságom?

Vagy maradjak vele és legyek boldogtalan örökké?



2016. máj. 23. 10:35
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
32%
Csak félig olvastam el, mert hosszú, de gratulálok a párválasztásodhoz. Vezető beosztású embernek sok pénze van, de a nők is tapadnak rá. Vagy gazdag fickó kell, aki megcsal, vagy szegény aki hűséges talán.
2016. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
"........találjam meg a boldogságom?Vagy ...legyek boldogtalan örökké?" Na most erre mi a lofütyit lehet irni jo érzéssel?
2016. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Először is nagyon sajnálom, hogy ilyen gerinctelen párod van, és, hogy az ismerőseid is ekkora parasztok... A fontos te és a gyermeked egészsége, bárcsak hamarabb tudtad volna, milyen a párod... Együtt érzek veled, azonban úgy gondolom, csak a gyermek miatt nem szabad együtt maradnotok, szerintem szenvednél mellette, és ugyanúgy megalázna... Kívánok neked sok kitartást, hogy átvészeld ezt az időszakot, de ne bocsásd meg neki, amit veled és a születendő gyermeketekkel tett... Az ilyen nem mondhatja magáról, hogy férfi...
2016. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
Te főzted edd is meg..
2016. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Sajnos az ismeröseink,nem tudják a pontos igazságot,csak azt ,hogy a szegény párommal állandoan vitatkoztunk és,hogy szegény milyen boldogtalan mellettem,mert nem hittem neki és mindig megvádoltam...

Tehát én vagyok a szemét.

A pár választásomról annyit,hogy több mint négyéve vagyunk együtt,és az ,hogy vezetö és sok pénze van ezt idöközben fokozatosan építette ki,nem volt ez auf elejétöl kezdve így és igen tapadnak rá a nök talán,de ez forditva is igaz,csak annyi különbséggel ,hogy én még fiatal vagyok (15év a kor különbség) több lehetöségem adott és lehetett volna,de engem mégsem érdekelt soha más ,mert öt szeretem........

2016. máj. 23. 11:05
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem helytelenul hasznalod az auf szot, jaj szegeny lany akinek te segitettel az idegennyelvben!
2016. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Véletlen irtam az auf szót,mivel a Német billentyüzet van beálitva a telefonomon,igy mindent ki akar javitani németre és Ha gyorsan irok nem veszem észre...
2016. máj. 23. 11:13
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem engedd el ezt az embert, a születendő gyermeked érdekében. Lehetőleg minél előbb, hogy ne stresszeld magad miatta. Később nagyon meg fogja bánni, ha érdeklődni fog a gyerek iránt. Akkor majd rájön, mit veszített. :) De most biztos, hogy az lesz a legjobb, ha erőt veszel magadon és hagyod ezt az embert. Találsz majd sokkal jobbat magadnak, aki viszont szeret téged és a kicsit is. :)
2016. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Kedves KErdezo, ne torodj a sok bunko ellenseges valaszaoloval. Nekik valszeg tokeletes az eletuk, azert lognak itt GYIK-on :D


A lenyeg, h sajnalom, h ilyen helyzetbe kerultel, de szerintem Te magad is tudod a valaszt a dilemmadra. Nekem az a velemenyem, h egy baba is sok odafigyelest igenyel onmagaban, ugyh nem hianyzik emelle Neked meg egy ilyen pasas, aki allandoan megcsal. Raadasul ilyen undorito es gerinceteln modon, h pont olyankor, amikor a gyerekevel vagy terhes. En godolkodas nelkul kirugnam, nem szamit, mivel magyarazkodik.

Siman tudsz meg uj eletet kezdeni es lehetsz boldog. Ne vedd el magadtol a lehetoseget, h egy ilyen erzeketlen balfekkel maradsz.

2016. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
15%
Eleve egy huszonéves lány miért negyvenesekkel kezd. Azt sem hiszem, hogy a paraszt 35 éves koráig csóró segédmunkás volt, majd veled talizott, és egyből cégvezető lett.
2016. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!