Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi az "elvárt", "elfogadott"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az "elvárt", "elfogadott" viselkedés egy nő részéről, ha szakítanak vele?

Figyelt kérdés
Azonnali reakcióként és kicsit hosszabb távon is érdekel.
2017. jún. 4. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Öngyilkosság :D
2017. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
Sztem nincs ilyen, mivel az érzelmek magas megélese elég széles spektrumban, akár végletekben is megmutatkozhat. Én inkább arra intenélek, hogy ne tégy olyat, amiért pár év múlva szégyellned kelljen magad, vagy ne tudj tükörbe nézni.
2017. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a tartást fontosnak tartom. Speciel én összepakoltam, elköszöntem és ennyi. 5 év után szakított velem az akkori párom. Együtt éltünk. 4 óra kellett a pakolásra, aznap már nem laktam ott. És azóta sem reagáltam mást. Elfogadtam, hogy nem akar velem lenni és ez ennyi. A tény az tény.
2017. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem keresi többé a másikat.
2017. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer szakítottak velem. A srác azt várta tőlem, hogy őrjöngjek, hordjam el mindenféle szemét alaknak. Ehelyett csak bénultan meredtem magam elé. Aztán vártam 1 hónapot, hátha meggondolja magát. Nem keresett, így elkezdtem ismerkedni. 1 év múlva ìrt smst, hogy találkozzunk, beszéljünk.
2017. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első szakításomnál azonnali reakció a sírás volt, ami másfél hónapig még kitartott, majd beleszerettem másba, és az elsővel már nem foglalkoztam.

A második szakításnál konkrétan röhögtem, hogy ilyen szerencsétlen csak én lehetek. Majd sírtam, majd vigasztalni kezdtem az exemet, mert láttam, hogy szarul van. Nem hisztiztem, összepakoltam, még beszéltem a sráccal egy keveset, majd hazamentem. Azóta egyre mélyebbre csúszok, és nem tudom felfogni, hogy a legharmonikusabb kapcsolatomnak vége lett. Lehet hogy nem ez az elvárt vagy elfogadott, de mindenki másképp éli meg. Én így éltem meg, akinek meg nem tetszik esetleg, az tehet egy szívességet és elmehet melegebb éghajlatokra.

2017. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!