Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy csúnya szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya szakítás után mennyire elfogadható ez a fajta viselkedés? Ki vagyok fordulva magamból.

Figyelt kérdés

Majdnem egy hónapja költöztünk szét az exemmel, muszáj voltam kidobni (régebben megcsalt, mostanában bántalmazott, stb.) Most még a munkatársaimat és a családomat is próbálja elvenni tőlem a hazugságaival. Szerencsére messze lakik, úgyhogy látni nem látom. Tudni kell, hogy én nagyon szerettem, ő meg engem valószínűleg soha. Nagyra becsültem minden pillanatot, amit vele tölthettem, neki meg azt hiszem semmit nem jelentett. Mindegy is. A lényeg, hogy eléggé megzuhantam, és most kissé kifordultam magamból. Alapjában véve mindig nagyon "jó lány" voltam, most viszont sokat járok bulizni, és négy pasival is smároltam a szakítás óta. Nem vagyok büszke erre. Lehet, hogy kicsit össze is török egy-két szívet. Nem szeretném ezt tenni pedig, csak olyan kusza minden, és mintha kicsúszna a kezeim közül az irányítás. A véleményeteket kérem, a tapasztalataitokat. A szakítást egész jól kezelem, igyekszem nem túldrámázni a dolgokat, nem elfojtani a fájdalmat, de azért néha meg is engedem magamnak, hogy "elgyengüljek".


Szóval nektek mik a tapasztalataitok, mi a véleményetek? 15 hónapig voltunk együtt, ebből 4 hónapig éltünk együtt.


21L (a srác 20 éves volt)



2016. dec. 24. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben elfogadhatatlan. Nem az exed vesztetted el hanem önmagadat.
2016. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ezek alapján nem úgy tűnik, hogy nagyon jól kezelnéd a helyzetet.
2016. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ha szembe mész az elvieddel, később csak bánni fogod, vagy olyan emberré válsz, amilyen nem akartál lenni.
2016. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg jó amit csinálsz, csak ne ragadj bele, találj majd vissza önmagadhoz. De arra hogy feldolgozd a fájdalmat, arra talán jó. Ha csak smároltál, az még nem annyira gáz, sőt őszintén szólva ha néha szexelnél se biztos hogy olyan baj lenne, csak tényleg ne bánts meg vele senkit. De ez nagyban függ attól hogy te hogy állsz ehhez, nehogy aztán mégjobban sérülj, erre nagyon vigyázz!


Legjobb lenne valami hobbi, vagy rendszeres elfoglaltság, az is sokat segítene, és még lelkiismeret furdalásod se lenne miatta, és az újabb sérülés veszélye se állna fönt. :)

Az pedig hogy néha engeded magadnak a gyengeséget, az szerintem nagyon jó, a fájdalomnak ki kell jönnie, nem maradhat bent. Én is hányszor telesírtam már a párnám, amikor senki se látta... Vagy épp órákig keseregtem a barátnőimnek, akár heteken, hónapokon keresztül is (ők is)

N

2016. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Azzal szerintem senkinek a szívét nem töröd össze, ha csak smároltok és annyi. Abba nem gondolja bele talán senki, hogy komoly dolog lesz belőle. Csak ne hitegesd a srácokat, tisztázd, hogy neked most csak annyi kell amennyi.
2016. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Abban bízok, hogy ez a viselkedésem csak ideiglenes állapot. De félek, hogy ez az idő is elég ahhoz, hogy leromboljam az eddigi életemet.
2016. dec. 24. 21:58
 7/16 A kérdező kommentje:
Nos, igen, ez a gond. Van egy fiú, aki többet szeretne (állítása szerint), és nekem is kezd megtetszeni. Honnan tudom, hogy készen állok egy új kapcsolatra? Vagy úgy kisülhet belőle valami jó, ha most még nem állok készen, de már belekezdek ezzel a fiúval, és idővel helyrejövök?
2016. dec. 24. 22:02
 8/16 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Neked biztos jó lesz kérdező, a srácot viszont valszeg meg fogod szivatni. Nem szerencsés úgy össze jönni valakivel h még a régin kattogsz, az kicseszés az új partnerrel, eleve halálra van ítélve az ilyen kapcsolat, átmeneti embernek fogod használni akaratlanul is.
2016. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Egyébként onnan fogod tudni h készen állsz egy új kapcsolatra, hogy egyedül is boldog vagy és jól érzed magad és az exedre már érzelem mentesen (se pozitív, se keserű fájdalmas emlékként) közömbösen tudsz visszagondolni, magyarán egyáltalán nem érdekel már, h mi van vele, olyanná válik számodra mint bármelyik ismeretlen, idegen ember.
2016. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#8assal teljesen egyetértek. Semmikép se gyere össze az új sráccal (még ha meg is bántod). Az hogy most ezt csinálod, megérthető, csak ahogy már előttem is írták ne maradj ilyen örökre.
2016. dec. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!