Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha elmondása szerint nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondása szerint nem volt szerelmes, akkor miért sírt mikor szakított?

Figyelt kérdés
O 24/F én 22/l.
2017. jún. 7. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokszor magukat sajnálják az emberek,azért sírnak.Meg akárhogy is,valaminek a végét mindig car kimondani.
2017. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert újra egyedül lesz és ki tudja, mikor lesz kapcsolata legközelebb. A magánytól való félelem azért hajlamos megtúráztatni az ember könnycsatornáit.
2017. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert, mert sajnalja,hogy kiszeretett belolled, es aranyosnak talal..En is sirtam mikor azt ereztem kiszerettem az exembol, de aztan azt mondtam, hogy nincs itt meg vege, harcolok a kapcsolatunkert..Es vissza szerettem.. 30/N
2018. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Es *ujra bele szerettem...Persze azota mar bsnom, mert jobb lett volna ugy szakitani, es nem haraggal elvalni..
2018. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A múltat siratja..
2018. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!