Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha valaha tényleg szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaha tényleg szerelmes volt miért nem képes ennyire sem?

Figyelt kérdés
A volt barátom fél év után mikor szakítottunk, 1x kérdezte meg hogy vagyok. AKkor se direktben magától, hanem én írtam neki. Ha tényleg szerelmes volt belém miért nincs benne annyi hogy legalább érdekelje élek-e vagy halok? HA egyszer fontos voltam neki attól még mert már nem szerelmes nem törődhet egy számára egykor fontos személlyel?

2017. máj. 27. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl van rajtad. Ilyenkor az emberek szeretik maguk mögött hagyni a múltat és talán úgy gondolja, hogy neked is jobb így, hogy hagyja, hogy te is tovább léphess.
2017. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Rendőröket hívott rád amiért beugrottál volna hozzá egy kávéra meg egy "hogy vagy mostanában"-ra?

Szerintem nyertem!

2017. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Mert ha vége akkor vége. A beszélgetés csak megnehezíti a továbblépést. Ne írogass neki.
2017. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
mert VOLT
2017. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
" attól még mert már nem szerelmes nem törődhet egy számára egykor fontos személlyel?"
2017. máj. 27. 21:26
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Én egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot egyáltalán. Életem legnagyobb szerelmével, akivel 2,5 évig voltunk együtt, vele sem. De a másik pár lányba akit szerettem, velük sem.

Értelmetlennek tartom velók a kapcsolat tartását, mert az csak nehezebbé teszi az elválást, növeli a drámázás esélyét. Felesleges volt párral tartani a kapcsolatot.


24/f

2017. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó, az életed legnagyobb szerelmével miért lett vége?
2017. máj. 27. 21:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagy fontos neki. Fogadd el, lépj túl rajta.
2017. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi,ez ilyen,mi is úgy voltunk ,hogy barátságból szerelem meg akármi lesz mi mindig barátok aztán ez van :D amíg szüksége volt rám még beszéltünk,amikor már nem akkor egyszerűen eltünt szó nélkül.Ne foglalkozz vele,az ilyenek férgek nemtől függetlenül.
2017. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézd, vége, mindössze fél év volt. Nem egy komoly kapcsolat.

Én pár exemmel tartok laza kapcsolatot, de azok sok éves történetek voltak, nem pár honaposak.

2017. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!