Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok. Majdnem 2 éves (eddigi legkomolyabb) kapcsolatom ért véget. Már 2 hónapja szaporodtak a problémák, és már a végén szinte elviselhetetlen lett. Nem foglalkozott velem. Szinte naponta is csak pár mondatot beszéltünk. Komolyan gondoltam a szakítást, de mindig csak terelt ilyenkor, vagy tett rám magasról. (Meg kell jegyeznem, hogy nem éltünk együtt, és nem is találkoztunk nap mint nap) szóval ma felhívtam, hogy lezárjuk a dolgot. De amikor felvette, annyit kérdezett hogy ki vagyok, először csak azt hittem viccel, de aztán, elmondtam a nevem, erre megismételte, és mondja hogy ez a név nem mond neki semmit. Tudom hogy a kapcsolatunknak már rég véget kellett volna vetni, de ez a mondat nagyon szíven ütött. Hogy lehetne ezen túllépni? Van valakinek valami tanácsa? Kérlek ne bántsátok, már így is a padlón vagyok. Előre is köszönöm annak aki elolvasta, és válaszol!
2017. jún. 13. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Ott volt mellette az uj csaja es ezert ugy tett mintha nem tudna ki vagy. Es hogy te ezt a legkomolyabb kapcsolatodnak hivod rolad is elmondd valamit, kb azt hogy 15 eves agyi szinten vagy.
2017. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem igaz, hogy nem tudja, ki vagy, szóval csak játszmázik. Ne menj bele, lépj túl rajta, hidd el, jobb egy ilyen ember nélkül.

Neked eddigi legkomolyabb, de szerencsére vannak ennél komolyabb kapcsolatok is. Még rád vár egy sokkal jobb!

2017. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, ez tényleg a tahóságnak egy új, eddig még nem ismert szintje. És 2 év még nem is mondható annyira hosszú időnek.
2017. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Cuki srác. Ez egy játszma volt, ami kifejezetten arra szolgált, hogy bántson téged.

Nem vele, hanem magadban kell már azt helyre raknod.

2017. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Vagy nem akart lebukni az új nő társaságában, vagy tudta, hogy ezzel megbánthat.


Úgy lehet túlélni, hogy nő vagy, választasz valakit a sok jelentkező közül, és új kapcsolat.

2017. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az exed egy rossz gyökér.

Bántani akart, és sajnos sikerült is neki.

Idő, idő, idő.

Gondolom nem az első szakitasod?!

Emberfuggo, ki hogyan, mivel foglalja el magát.

Fel a fejjel :)

Örülj, hogy megszabadultal ettől a rossz gyökértol!


Annyit hozzatennek, hogy vicces, ahogy minden 4.kerdeshez odairja a kérdező :"ne bantsatok"

Ez mutatja az oldal értelmi színvonalat.... hogy milyen arcok osztják az észt itt.

2017. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Megsértetted a lelkivilágát,amiért szakitani akarsz vele.Ilyenek miatt nem kell szomorkodni, inkább légy vidám.
2017. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Túlélni??! Azt a mondást hallottad, hogy nem az a lényeg, h mit mondtak, hanem az, hogy ki mondta? Nos, a volt barátod egy bunkó gyökér. Te szakítottál volna így? Ha, problémák vannak a párkapcsolatban, a nem foglalkozást választottad volna? Gondolom, egyiket sem. Akkor kivel is voltál te kapcsolatban? ... Egy gyökérrel, aki nem tisztelt, nem szeretett.

Innentől miért is búslakodnál egy ilyen ember után, aki xarba vett, pedig te nem vagy xar.

Örülj neki, h megszabadultál tőle.

Ez a leckéd volt, h megtanuld értékelni magad... Ez 110 %.

2017. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
2017. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Ágnyeszka jól összeszedted a lényeget, én is ezt gondolom. Ment a zöld kéz. :-)
2017. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!