Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után hetekig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hetekig az exemmel kell laknom. Békében váltunk el, de nagyon szeretem. Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy hogy, csak lakótársak vagytok már. így kell viszonyulni egymáshoz.

A múltat pedig le kell zárni, és ha nincs már közös jövőtök akkor azt is.

A másik privát szféráját pedig tartsd tiszteletben, és ne is érdekeljen mit csinál az exed.

2017. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 -M-90 válasza:
Én biztosan nem laknék közös lakásban/házban az exemmel, főleg úgy, hogy még szeretem... Inkább lelépnék...
2017. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
naa ez pont az én estem úgyan ez volt velem, 1 hónapig laktam vele ugy h szerettem igazából borzalmas semmit nem tudtam csinálni és ráadásul egy más mellett aludtunk, erre talán nincs is gyógyszer csak az h le kell lépni, azért volt egy hónap albérletbe csak akkor tudtam beköltözni, szüleivel laktunk együtt én költöztem oda, igy az is meg nehezítette és még az is h nem szóltunk azonnal csak más fél hét múlva.. menni kell amint lehet ez a legjobb tanácsom !!! 23f
2017. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!