Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most szakitottam a baratommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakitottam a baratommal, mit tegyek hogy hamar elfelejtsem? Annyira szomoru vagyok de nem akarom ezeket az erzeseket (22l)

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 15:38
 1/5 Heart of Darkness ***** válasza:
Van hobbid? Sportolj valamit. A lényeg, hogy foglald le magad, és minél kevesebb időt tölts teljesen egyedül, így kevésbé fogod magad emészteni rajta.
2017. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnalom,aterzem :(

Az elejen sird ki magad (nekem ez segit),aztan egy ido utan szinte mar nem akarsz annyit sirni,megkonnyebulsz. Egy ido utan pedig egyre kevesebbet gondolsz majd ra.

Nekem pl.segit az,ha vicces videokat,filmeket nezek es az is,hogy az angol nyelvvel foglalkozom,vannak celjaim. Az is jo,amikor arra gondolok,hogy milyen boldog leszek majd egy masik ferfivel! :)


19L

2017. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Átérzem. 1 hete történt, 3 évet kell lezárnom. Borzasztó, ilyen padlón férfi miatt még nem voltam. De amit tudok tanácsolni, hogy élj, bulizz és a legfőképpen sírd ki magad!!! Rengeteget segít!
2017. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éld át a fájdalmat, nehogy elnyomd, mert akkor elhúzod a felejtést és később lesz rossz. Beszéld meg magaddal, hogy ha 1 hónapig is még mindig miatta rágódsz, akkor megkeresed. Aztán ha ez letelik, rájössz, hogy rohadtul nem akarod megkeresni, mert jó így neked :D Én sokszor az elején vetettem bele magam a programokba, de ez nem jó. Inkább az elején depizd mi magad, akár hetekig is. Utána élj a munkádnak és a hobbijaidnak :)
2017. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló írta ne nyomd el a fájdalmat. Ne akard a dolgokat elfelejteni. Fogadd el a helyzetet, gondolom csak volt valami jó abban a kapcsolatban. Ne nyomd el az érzéseidet, inkább fogadd el, hogy ez van. Aztán lassan észre veszed, hogy nem fáj. Ne keress mindenre magyarázatot, lépj tovább.
2017. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!