Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Padlón van az önbecsülésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Padlón van az önbecsülésem, miközben én szakítottam, hogyan javítsak a helyzeten?

Figyelt kérdés

Át kéne értékelnem ezt a helyzetet valahogy?

Azért mentünk szét, mert a párom szinte semmilyen erőfeszítést nem tett azért, hogy tudjunk találkozni. Sőt, rendszeresen inkább hazament a szüleihez hétvégére (pl.), minthogy velem töltse az idejét (23 évesen, saját lakással, munkával). Mikor együtt voltunk, minden stimmelt, azt is mondta, hogy szeret, de amint elbúcsúztunk, mintha elfelejtett volna. Hat hónap után feladtam.

De annyira rosszul érzem most magam, úgy érzem nem érek eleget még ahhoz sem, hogy a barátom velem töltse a hétvégét. Mintha a legkevesebb figyelmet se érdemelném meg.

Hogyan álljak a dolgokhoz másképp? Esetleg van tanácsotok, hogyan építhetném vissza az önbecsülésemet?



2017. jún. 24. 02:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik pasi majd visszaadja az önbecsülésed.

Az elég komoly baj, ha pasid inkább az anyjával akart lenni, mint veled. Úgy értem a pasidnál van komoly baj.

2017. jún. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Legalább már tudom, hogy nem csak én gondolom, hogy ez nem teljesen normális egy kapcsolatban.
2017. jún. 24. 02:46
 3/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon gáz ha egy pasi így viselkedik. Nézz a tükörbe rázd meg magad és kezdj újra mindent. 23 évesen előtted az élet. Ha egy kapcsolat már most így működik az csak rosszabb lesz, hidd el nekem. Én már csak tudom. Minden vele töltött napért kár. Engedd el!!!
2017. jún. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy szakítottál! 6 hónap küzdés után semmi változás, akkor nincs miért tovább együtt...

Nyugi! Kell még egy kis idő, hogy rendben legyél magaddal!

2017. jún. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Már attól, hogy leírtam, jobban érzem magam egy kicsit.
2017. jún. 24. 09:40
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne másik pasitól várd az önbecsülésed vissza adását, mert az önbecsülésed benned van. A tiéd. Inkább keresd meg a hozzátartozó GPS-t és kezdj el olyan dolgokkal foglalkozni amik elötte is motíváltak, érdekeltek. Keress magadnak hobbit. Ha szerersz főzni tanulj új receptet vagy csak szimplán figyelj a napi apró örömökre.
2017. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha padlón van vedd föl. És ez most nem troll szöveg. Keress magadnak vmit ami tiszta örömet okoz. És a saját sikerélményed elkezdi visszaadni a saját önbecsülésedet.
2017. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát nyilván ez nem fog menni egyik napról a másikra, de valóban jó ötlet, hogy kisebb, mindennapi motiváló dolgok segíthetnek. Vagy talán új élmények? Szerintem be fogok iratkozni egy nyelvtanfolyamra, az legalább biztosan menne.
2017. jún. 24. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el a helyzetet és lépj tovább. Ha mással például tanfolyammal próbálod elnyomni akkor csak erősebben fog kínozni. Ez nem sikerült, amit kellett megtetted, a következő jobban alakul majd. Ami még fontos, hogy ne hibáztass senkit, az csak neked árt.
2017. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!