Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon keresni fog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon keresni fog?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem, próbáltam vele kibékülni de ez ahhoz vezetett hogy letiltott és nem is válaszolt semmilyen üzenetre. Kb 1 hónap múlva későn este felhívott hogy van neki egy telefonos problémája. Szívesen segítettem neki, (közben abban reménykedtem hogy újra összejövünk) utána beszéltünk egy keveset de megint nem válaszol, az utolsó beszélgetés óta eltel másfél hónap.

2017. júl. 9. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az én exem is azt gondolta, hogy a technikai problémáit továbbra is megoldom baráti elven, arra magasról tett, hogy mindig akkor jött a hívása amikor éppen felálltam a padlóról. A végén elküldtem a fenébe.
2017. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. :(
2017. júl. 9. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fog keresni. Akkor is csak azért hívott mert kellett a.segítséged.
2017. júl. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebbe mennyire vagytok biztosak?
2017. júl. 10. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:

ember... előbb nem keresett egy hónapig. majd mikor végre hívott, akkor segítséget kért, cserébe 10 percet jópofizott. Utána nem keresett 1.5 hónapig.


Szerinted ha egy egészen iciri-picirit hiányoznál neki, akkor nem keresett volna? Akkor hónapokat várna? Már csak Te vársz valamire, ami soha nem fog eljönni.

2017. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egészen biztos. Szakított veled, és pont. Utána 1 hó apig nem keresett, makd igen, de akkor is csak segítség kellett, majd azóta semmi. Na akkor szerinted érdekled még? Nem. Lépj túl rajta, ne várj rá.
2017. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, de azért még várok...

(kérlek ne húrogjatok le emiatt)

2017. júl. 10. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:

azt teszel amit akarsz.


én nem mondom, hogy ne legyél hülye, én is voltam már, pont ugyanúgy, ahogy te. utólag kidobott idő volt az életemben.


de esetleg lerövidítheted a dolgot, és rákérdezhetsz nála. akkor már ma meg fogja mondani, hogy esélyed sincs --- nem mintha ezt majd elhinnéd.


sok siket öregem, hülyének lenni nem bűn!

2017. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!