Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl rajta, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta, ha nem voltam valakinek elég jó?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ettől még másnak jó lehetek még, de nekem ő teljesen jó volt, kivéve ezt, hogy ő nem engem akart. Már egy ideje ez az állapot van, nem tudok túllépni.

N


2017. júl. 23. 09:10
 1/5 LazyJones ***** válasza:
Barátkozz, mozdulj ki, legyél emberek között. Csinálj hülyeségeket, amiket később megbánsz. Ismerkedj új arcokkal. Nem biztos, hogy segít, de legalább történik valami változatos addig is.
2017. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hirtelen lehiggadásból elkövetett, előre megfontolt szándékú fejlődést javaslok. Kommunikáció, szeretetnyelvek, asszertivitás és más, lemaradásban lévő területeken egyaránt.

2017. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Találj mást, akivel közösen megfeleltek
2017. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magadnak kell jónak lenni. Rengeteg ember van, mindenki más szinten. Emiatt esetek nagyjánál, két ember közt túl nagy szintek vannak. Sokszor nem tűnik fel nekik s így is kielégül minden vágy, de sokszor nem.


Magadnak legyél elég jó, magadnak fejlődj, legyél legjobb amilyen tudsz. Ezzel jár, ha látsz valamit, mit szívesen gyakorolnál/sugároznál, adaptáld magadba.


Ha leírod konkrétan mi történt, milyen értelemben nem feleltél meg neki, sokkal segítőbb választ tudok adni, amivel tovább tudsz lépni.

2017. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj rám, ha kell segítség.
2017. aug. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!