Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek tovább? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább? Ha valakinek valami ötlete van, kérem, segítsen, mert már tényleg nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
Volt egy párom, 3 évig voltunk együtt, tavaly szakítottunk, azt mondta, hogy már nem érzi azt, amit kellene, majd tavasszal ismét összejöttünk, Ő jött azzal, hogy meggondolta magát, hiányzom és szeret, augusztusban megkérte a kezem, októberben pedig ismét előjött azzal, hogy nem érzi amit kellene, ő mást akar és hagyjuk. Én azóta próbálom elfelejteni, túltenni magam rajta, de cseppnyi javulást sem érzek, legszivesebben meghalnék, mert semmi kiutat nem látok és nem érzem azt, hogy én nélküle boldog leszek egyáltalán valaha. Ma komolyan gondolkodtam azon, hogy jobb lenne meghalni...én az egész életem vele képzeltem el, kitűztük a dátumot is, közös kutyánk lett és én nem tudok továbblépni. 3 hónapja próbálkozom kiadni magamból a fájdalmat, elterelni a figyelmem, dolgozni, lekötni magam, de nem megy, és egyre nehezebb és nehezebb.
2013. dec. 27. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Találj egy hobbit, és találkozz sokat a barátaiddal. Próbálj másra koncentrálni, ha tényleg el akarod felejteni, és sose engedd vissza az életedbe! Idővel biztos jobb lesz..
2013. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nővéremnek 9 évig volt barátja egy srác (időközben férfi), eljegyezték egymást, összeköltöztek, lett közös cica is. Rá fél évre kb bekattant a srác, hogy ő élni akar még, és otthagyta a nővéremet. Én kapartam össze őt a padlóról. Ennek már 3 éve és azóta együtt van egy másik férfival, akivel éppen babaprojekten vannak :)


Úgyhogy kár abba kapaszkodni, hogy vele képzeltél el mindent, vele tervezted az életed. És? Ő meg láthatóan nem. Újra kell tervezni, mint ahogyan a navigációs rendszer is újratervez, amikor rossz útra tévedsz.

Kár picsogni, azzal nem jutsz előre. Az élet nem állt meg, a tiéd sem. Bár tény, hogy könnyebb az önsajnálat, mint talpra állni.

2013. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy könnyebb szétesni, mint továbblépni, de épp ez a kérdés, hogy hogyan? Egyszer már megpróbáltam, felálltam úgy amennyire, nem telt minden napom sírással, de most már úgy érzem, hogy nem tudom, hogyan.
2013. dec. 27. 19:10
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Ne ne,eszedbe ne jusson meghalni egy pasiért!!Van belőlük annyi mint nyű,járj nyitott szemmel járj szórakozni.Ne félj ismerkedni,majd jön az a valaki aki megérdemel Téged!És kapd össze magad,gondolj arra az a dög élvezi az életet minden szinten,te meg rojtosra sírod a párnádat miatta.Az a baj nagyon sajnálod magad,ne tedd.Dobd be magad az életbe.meglátod szép ez a világ:))hajrá!!
2013. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Minél előbb menj élj,gondolj arra ,hogy ha Ő lett volna az igazi akkor vele lennél,az igazi pont úgy szeret ahogy te szereted majd őt.Az exed nem az igazi ezek szerint különben veled akarna lenni.Ne pazarold az idődet,mert bánni fogod,én évekig sajnáltam magam,nem tudtam túllépni,és közben meg tök jó dolgokat kihagytam,ahelyett,hogy élveztem volna a szingliséget az életet...de sosem késő ! :)
2013. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

"Ő jött azzal, hogy meggondolta magát, hiányzom és szeret, augusztusban megkérte a kezem, októberben pedig ismét előjött azzal, hogy nem érzi amit kellene, ő mást akar és hagyjuk."

Összeházasodtok és azt mondja igen én is gyereket akarok, aztán megint 2 hónap múlva ja, bocs mégse...

visszajön, aztán újra lelép.

Hála Istennek, hogy most mutatta ki a foga fehérjét és nem később!

Túl értékes vagy hozzá Kérdező!

100X különb férfit érdemelsz, nem egy ilyet!

És jönni is fog, éld meg a fájdalmat és EMLÉKEZZ RÁ!

Soha többet ne akarjon semmit ez az ember Tőled.

Kitartás

2013. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is hasonlóan sokat szenvedtem, volt 3 olyan napon, amikor konkrétan nem ettem és szinte alig ittam valamit. Ez után mikor a tükörbe néztem megfordult a világ. Ki ő, hogy a Te életedet tönkre tegye? Ki ő, hogy több könnycseppet érdemeljen tőled? Te nem egy ruha darab vagy, amit velvesz aztán letesz. Engem kezdetben a düh és a 'bosszú' vezérelt. Nagyon meg akartam mutatni neki, hogy nélküle is boldog tudok lenni. Eljártam bulizni..sok-sok vidám képet raktam ki a facebook oldalamra, mert úgyis megnézi (legalábbis én ezzel áltattam magam)..Tudom vissza gondolva nem jó megoldás a düh és bosszú, de én csak ezt a kiutat láttam akkor! És lassan azon kaptam magam, hogy már nem azért megyek bulizni, hogy ő 'véletlen' meglássa, hogy milyen boldog vagyok, hanem azért mert tényleg jól éreztem magam. Elkezdtem örülni az élet apró dolgainak..és absz nem gondolkozni azon, hogy mi lett volna HA..(mert valószínű akkor elkezdenék még most is sírni) NINCS olyan , hogy HA...Te vagy, az életed, és az hogy boldog legyél előbb egyedül is tudj élni..aztán majd valakivel sokkal jobb lesz :) ;)
2013. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagyok... kicsit elveszettnek érzem magam nélküle, eleinte éreztem a dühöt, de mostmár elmúlt és csak azt érzem, hogy üres és sivár minden. Én próbálom összeszedni magam, reggel még úgy indulok, hogy ma jobb lesz, de estére teljesen magamba zuhanok...
2013. dec. 27. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem az! Csak nézd meg itt is mennyi támogatást kaptál, tök idegenektől..és gyanítom mind nők vagyunk..át tudjuk érzeni, milyen rossz most neked, DE pont azért mert NŐ vagy és ERŐS nő tessék elhinni, hogy van valahol egy másik férfi aki ezerszer boldogabbá fog tenni téged! :)
2013. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Szia! 35 éves nő vagyok két gyerekkel. 25 évesen elváltam egy gyerekkel. Azt hittem, hogy soha nem fogok ebből kimászni. Majd az elmúlt 10 év alatt volt élettársi kapcsolatom is (bár csak 1 év), és 2 amolyan laza kapcsolatom. Mindegyiket megszenvedtem. Most már újra férjnél vagyok, idén babánk született. Nagyon boldog vagyok.

Mindezt azért írom le neked, hogy lásd, hogy bár 2x is voltam úgy, hogy legszívesebben meghaltam volna, ma mégis azt mondom, hogy hála Istennek, hogy úgy alakult akkor! Te is így leszel ezzel! Millió százalék! Fel a fejjel, az idő mindent megold. Annyi pasi van a világon, sokkal jobbak is. Sőt! Kitartás! Addig meg ÉLJ! Mert rövid az élet ahhoz, hogy szomorúságban éljük le!

2013. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!