Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Barátommal szakitottunk mert nemtudta mit érez és párszor vitatkoztunk is.(3 hónapotvoltunk együtt)1honapja szakitottunk és o meg mindig azon gondolkozik hogy helyesen dontott e.Kérdem én..ha ennyi idő után is ezen gondolkodik akkor ilyenkor mivan.

2017. júl. 27. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Döntésképtelen az exed.

De hogy nem szeret téged, az tuti.

Ha valakit szeretek, azt tudom, gondolkodás nélkül.

2017. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azon gondolkozik, hogy ő most ezzel rosszul járt-e.

Viszont ha szeretne, nem is lenne kérdés, hogy melletted legyen - szakítás nélkül.


21/L

2017. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Három hónapos kapcsolat elég rövid idő. Ha ennyi idő után valaki szakít, akkor ott hosszútávon sem működnének a dolgok. Persze az ember hozhat rossz döntést, de utána már 100%-san tudja, hogy rossz döntés volt és azon van hogy helyrehozza. Nem agitál még pár hónapot, hetet. Ezt azok csinálják, akik az idő során nem tudtak összejönni másokkal és nem sikerül úgy a párkeresés ahogy gondolták. Ezért visszamennek a szamárhoz, mert még sincs ló, de annyi gerinc még talán van bennük, hogy elgondolkodjanak azon megéri-e megint belemenni egy talán kapcsolatban. Én a helyedben segíteném a döntést és az összes kapcsolatot megszakítanám vele, egészen addig amíg a nyálán nem csúszik, hogy visszakönyörögje magát. Onnantól kezdve már te leszel a ló.
2017. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!