Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mivan? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mivan? Mit kéne tennem/mondanom?

Figyelt kérdés

Na szóval,együtt vagyunk a barátommal már jó ideje

és 4hónap előtt pár nappal aludt itt először,majd 5 hónap előtt megint pár nappal ..Elkezdte a mellemet csókolgatni,és csak egykét "puszi volt" mert felnézett és megkérdezte : Életem ehhez mit szólnál?

Nagy néma csend,nem tudtam erre mit mondani,ezért elmosolyodtam.

Utána kicsit csalódott arccal vagy furcsa arccal megcsókolt rendesen,és befordult aludni.

Az lenne a kérdésem: ha következőleg is szeretne valamit,esetleg lent elkezd simogatni vagy valami..És kérdez megint valamit

Mit mondjak,vagy mit csináljak?

16 vagyok és szűz,ő lenne mindenben az első ezért is kérdezte meg,plusz mindenbe ilyen,érzéki velem.



2014. dec. 25. 17:42
 1/7 A kérdező kommentje:
ha kérdez valami ilyesmit,vagy ezt esetleg*
2014. dec. 25. 17:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg te is csinálj valamit, simogasd meg, taperold te is.
2014. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:

ha te is akarod ,akkor izgasd te is

ja

gumit használjatok

2014. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha akarod teis csak akkor: nézz a szemébe mélyen,esetleg simogasd meg a mellkasánál/hasánál,és ilyen huncut mosollyal bologass.Lehet rogton nem ezt tennem a te helyedbe ha ott lennek,de igy gondolva igen.

EMBEREK HOGY IZGASSA HA SZUZ,AZT SE TUDJA MIZU? Szerintem hagyd,hogy ő kényeztessen!

2014. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Én érdekes módon szűz "koromban" is tudtam, mit kell tenni, mivel olyan emberrel feküdtem le, aki előtt nem pirultam el, ha véletlenül hozzáértem az alkarjához... Kefélni lehet éretlenül is, szeretkezéshez érettség is kellene...
2014. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4: Szerintem is ha ő szűz ha fiú meg már nem,akkor hagyja elsőnek ő.De rá is fog kerülni a sor,akkor se fogja tudni vagy mi?

#5:Én nem látom a kérdésben,hogy szeretkezni akarna,feltett egy kérdést,hogy esetleg ha megujjazná vagy valami szerintem aranyos.:)

Amúgy a barátod hány éves?

2014. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye,attól,hogy kezdő vagyok nem vagyok eszetlen.

Igen hagyni akarnám,hogy milyen lenne és már várom is,de megvárom még ő kezdeményez.

Ő 18 és igen nem 1 lánnyal volt már.

2014. dec. 25. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!