Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar minden exbarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden exbarátom visszajönni hozzám szexelni, miután lett barátnőjük? Teljesen kiábrándultam a férfiakból.

Figyelt kérdés

Ők azok, akik a barátnőikért mindent megtesznek, előadják a hősszerelmest, törődnek velük stb. Aztán pár hét, vagy hónap együttlét után felkeresnek és bepróbálkoznak. Most tartok a 3. ilyen exnél...

Nem értem mi okuk van erre, mert nem gondolnám, hogy olyan szuper teljesítményt nyújtok az ágyban amiért megéri megcsalni valakit. És az is döbbenetes, hogy nem félnek attól, hogy esetleg eljárhat a szám...


2017. aug. 11. 07:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Miét félnének? Mégis ki hinne egy exbarátnőnek?
2017. aug. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
A nőkben meg az a kiábrándító, hogy ilyen tempóban termelik ki az exeket. Átjáróház vagy, hogy ennyi ilyen "értelmes" pasi járt benned?
2017. aug. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 ha nem hinnék el, akkor is ott a bizonyíték a chat history-ban.


#2 Bőven elmúltam már 20 éves, és hidd el, nem én akartam szakítani velük...

2017. aug. 11. 07:36
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanezt tapasztalom én is! Gondolom jó néha beújítani egy frissebbet, mert már unalmas a barátnőkkel. Esetleg tényleg tudsz valami extrát nyújtani, amiért visszajárnának.
2017. aug. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Nálam is bepróbálkoznak mindig, de csak ha egyedülállóak. Válogasd meg jobban, kikkel jársz, az én exeimnek van gerince. Ez téged minősít, nem őket.


Jobban nem tudsz semmit az ágyban, ahogy én sem, csak tudják, hogy itt már működött a kémia, kedveltük őket, pozitív visszajelzédt kaptak a kapcsolat alatt a teljesítményükre, így nagyobb eséllyel juthatnak szexhez, mint idegeneknél.

2017. aug. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Pont, hogy nem félnek a szádtól, hanem imádják, mert biztos jól szopsz és ezért járnak vissza :D szóval imádják, ha "eljár" a szád!
2017. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Így a logikus nem? Hős szerelmes aktuális barátnővel és az exel meg gyűrni a lepedőt. Azzal már rutinból megy. Az aktuális barátnőt, csak tanulgatja az ember. Exel meg azt csinálok ágyban amit akarok, ő már csak ex.
2017. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

"Exel meg azt csinálok ágyban amit akarok, ő már csak ex."

:D Hú, de tapasztalt valaki! Nyilván az exnek már saját akarata sincs. Lol

2017. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
8/8 Természetesen van saját akarata, de azért ex, mert már nem érdekel. Az exnél már nem zavar, ő hogy érzi magát. Nem akarom megtartani.
2017. aug. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

Lehet, hogy valóban kiemelkedő voltál az ágyban, vagy az lehet, hogy már nincs annyira tétje.


21/L

2017. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!