Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek az normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális dolog hogy valaki bemegy a csaja után a wcre és megérzi a büdös szarszagot és kiábrándul a csajból?

Figyelt kérdés
Aztán szakít vele persze nem ezzel az indokkal hogy büdöset szarsz hanem vmi kamuval

#WC #kakantás #büdösszar
2017. aug. 16. 23:53
1 2 3
 1/23 RRR ***** válasza:
97%

nagyon nem

de a csaj jól járt,,,kár egy ilyen baromra ,bármit is pazarolni

2017. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

Már bocs, de vszeg az övé sem illatosabb...

Mellesleg, wc-illatosító és hasonlók?? Alapvető higiénia...

2017. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem, az emberek túl sokat agyalnal ezeken a biológia szükségleteken.. mindenkinek mindene ugyan olyan büdös, mindenki izzad, de ez a természetes... mit kell rajta fennakadni
2017. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

nem normális...köztudott, hogy a lányok nem kakilnak. ha mégis, akkor az csakis rózsaillatú lehet...tehát elgondolkodtató, hogy akit csajnak hittél, valójában férfi! -.-"


Csak sajnálni tudom szegény csajt, akit ilyenért hagynak ott, a pasi meg annyira egy beszari gerinctelen féreg, hogy kamu indokkal szakít..bár lehet jobban teszi, az eredeti indok még szánalmasabb. Senki se levendulát szarik, nem tudom miért lepődnek meg egyesek ezen.

2017. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
Haver, ez a kategória 18 év felettieknek van. Általánosban még tök jót nevetgéltünk azon, hogy benyitottam apám után a wc-be és megcsapott a gaskammer-érzés, de azért felnőttek között ez már nem téma szerintem.
2017. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
45%
há bocs azé odafigyelhetté vóa te undormány
2017. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Most eszembe jutott, hogy mikor egy varrodában dolgoztam karbantartóként, és rajtam kívül csak nők voltak, és valaki olyan büdöset szart, hogy az egész varroda fosszagú lett és órák hossza múlva tűnt csak el a szag..
2017. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

# 7


milyen világban élünk

2017. aug. 17. 00:04
 9/23 A kérdező kommentje:
én úgy tudtam hogy a lányoknak vanília illatú wattacukor darabkák potyognak ki hátul
2017. aug. 17. 00:06
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Persze.., sokkal büdösebbet tudnak szarni mint mi..:D
2017. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!