Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Le lehet zárni egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet zárni egy kapcsolatot 'lezáratlanul'?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzetem a következő lenne. Tavaly kezdtem az egyetemet, lett egy óriási plátói szerelmem, akivel februárban sikerült osszejonnom. Mondanom sem kell iszonyat boldog voltam, hogy fel év sovargas utan végre sikerült megismernem, tökéletes volt es összejött. Fel évig tartott, mikor is augusztusban interneten szakított velem egyik napról a másikra, nem volt előjele, hirtelen jött a semmiből. A szakítás elott reg találkoztunk, mert o elutazott a családjával majdnem egy hónapra, míg a nyaralás közben szakított velem. Kertem, hogy talalkozzunk, mert nem mondott konkrét okot miert szakít velem, gondoltam meglehet beszelni. A találkozó végül nem jött ossze, mert egyikünknek sem volt jo az időpont aztán mikor irtam neki újabb időpontert mar nem válaszolt, ennek lassan egy hónapja. Azóta nem kerestem, pár cucca meg mindig nálam van, bár nem tudom, öt ismerve valószínűleg elfelejtette hogy voltak nálam cuccai. Szoval a kapcsolat eléggé lezaratlanul ért veget es engem sokkolt, azóta is eléggé magam alatt vagyok, mindenről o jut eszembe bárhova megyek a városban, kb minden tömegközlekedési eszközön elsirom magam, legfőképp otthon, mert ott voltunk a legtöbbet (egyedül elek). Hamarosan pedig elkezdődik az egyetem, valószínűleg fogunk találkozni is. Nem tudom hogy viszonyuljak hozza. Nagyon faj nekem az egesz, számomra tökéletes volt, persze voltak hibái neki is, de engem abszolút nem zavart, éreztem rajta hogy szeret, nem feltekenykedtunk, eljarunk egymás nélkül is megis minden rendben volt, éreztette, hogy szeret, törődik velem (valószínűleg en itt rontottam el, mert en ezt kevésbé tettem meg) es nagyon faj hogy elveszítettem. Annyit mondott a szakitaskor, hogy nem érzi magát szerelmesnek, meg ilyeneket kezdett el mondogatni, hogy jofejnek tart, legyen onbizalmam mert nagyon jo vagyok. Gondolom ez volt az oka a szakításra, bár en szerintem élőben atbeszelni jobb lett volna, hatha lehetett volna meg dolgozni a dolgokon es működött volna. Azt sem ertem, miert éreztem azt, hogy szerelmes belém, ha közben egyik pillanatról a másikra közli, hogy nem az. Mellesleg en nem voltam rózsaszín ködben, tisztán láttam es látom is a dolgokat, epp ezért nem ertem miert nem vettem ezt észre.

Szoval a kérdésem. Le lehet e zárni igy ezt a kapcsolatot? Es ha igen hogy tegyem, hogy ne legyek ennyire rosszul? Főleg milyen rossz lesz, ha meg látni is fogom, bele sem akarok gondolni... kérlek adjatok valami tanácsot! :(

20/L



2017. szept. 7. 09:10
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja es az kimaradt, hogy persze iszonyatosan hianyzik, minden nap egy szenvedés, hogy ne keressem, pedig mivel mar egy hónapja nem válaszol, nem is akarja, Úgyhogy persze próbálom magam kontrollálni, de nagyon nehéz ez igy :(
2017. szept. 7. 09:17
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
Vannak emberek, akik így zárják le, Lévén ez a könnyebb verzió.Szemtől- szemben nincs bátorsága vagy Ennyit sem ér a másik a számára.Ez van, lépj túl rajta.Jó páran még neten sem képesek szakítani, hagyják, hogy a másik fél rájöjjön, Ennyi volt.Nekem már volt ezekben is részem.Kevesen bátrak a szemedbe mondani, nah meg elég lusták és érdektelenek.
2017. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, csak a címet, és a rövid válaszom hogy le lehet zárni lezáratlanul. Távkapcsolatot zártam így le, hetente jártunk egymáshoz, aztán én egy idő után egyre ritkábban mentem, aztán egyszer csak soha többet nem mentem már. Nem mondtuk ki hogy vége, de mégis vége lett, beleveszett a semmibe...
2017. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

"...augusztusban interneten szakított velem egyik napról a másikra, nem volt előjele, hirtelen jött a semmiből.


A szakítás elott reg találkoztunk, mert o elutazott a családjával majdnem egy hónapra, míg a nyaralás közben szakított velem. Kertem, hogy talalkozzunk, mert nem mondott konkrét okot miert szakít velem, gondoltam meglehet beszelni"


Eddig olvastam.


Szoval elment nyaralni es azalatt szakitott veled. Ennyibol eleg egyszeru osszerakni, hogy mit csinalhatott a nyaralason.

2017. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Jé, férfiben is van ilyen. Általában lányokra jellemző, hogy találnak egy pénzes pasit, azt faképnél hagyják az embert. Aztán mikor meg akarják beszélni a dolgot. Feljelentik a férfit zaklatásért. Vagy hagyják, hogy a két férfi összeverekedjen. Ő meg arany szíve, hát ki hibáztatná őt. Büszke magára, hogy mennyire rajonganak érte.
2017. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat mitol lezaratlan? Megmondta vilagosan, nem szerelmes beled, nem erzi azt, amit kene, ezert legyen vege. Ezen nincs mit dolgozni vagy atbeszelni.
2017. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

A lezaratlansagot ugy ertem, hogy teljesen máshogy viselkedett, látszott es érződött rajta, hogy szeret, megis ilyet mondott, hogy szeret nagyon, de nem szerelmes belém. Lezartlannak tartom, mert számomra nem az a szakítás, hogy a másiknak leírok valamit, hanem az mikor szemtől szembe megmondom, elmegyek a cuccaimert es lezárom. Ez igy nem lezárás számomra. Mellesleg indoknak nem is ezt hozta fel, hogy nem szerelmes hanem csak annyit mondott o igy latja jobbnak, amit en furcsallok, főleg hogy előtte egy héttel kb volt egy kisebb vitánk ami szinten arrol szólt, hogy o nem érzi magát elégnek, en ugyis hagyni fogok szerinte egy normális kapcsolatra, o nem elég jo. Ezért gondolom hogy itt azert több minden megbújik a dologban.

Azt, hogy a nyaraláson becsajozott volna kétlem, ugyanis családdal volt, ugy meg azert nem igazán lehet csajozni, bár biztos van aki megtudja oldani, bennem is felmerült ez a dolog.

Egyébként köszönöm a valaszokat, varok hatha jon meg.

De a kerdes, hogy vajon mit tehetnek, hogy elfelejtsem, mit tehetnek az ellen, hogy ne sírjam el magam úton útfélen es ne remenykedjek minden nap abban, hogy majd ma megkeres hogy hiányzom neki.

2017. szept. 7. 10:13
 8/25 anonim ***** válasza:
Le. Én is lezártam. Már 1,5 hónapja nem beszéltem a lánnyal. Amúgy a te sztorid baromira hasonlít az enyémre, néhány dolgot kivéve. Szeretetben váltunk el. Én azóta is szeretem, de már nem bírtam elviselni a fájdalmat.
2017. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Kapcsolatok lezárásának sokféle módja van (szinte ahány kapcsolat, annyiféle...). Sajnos ebből a kapcsolatból neked ez jutott. Le lehet zárni, de valóban nehéz. Ha a felek egyöntetűen akarják megmenteni a kapcsolatukat, akkor beszélnek róla. Ez a fiú nem beszélt semmilyen problémáról...tehát nem érdekelte. Ki is mondta, hogy nem szerelmes. Még nagyon fiatal vagy, millió lehetőséged van arra, hogy megismerkedj másokkal is. Amikor én éltem meg szakítást, akkor munkába/hobbiba/barátnőkbe "menekültem". Valóban nem volt kedvem dolgozni menni, de amikor emberek közé mentem, könnyebb lett, mert elfoglalt. "Szerencsére" csak néhány hónapnyi és nem komolyra fordult (eljegyzés, összeköltözés, stb.) kapcsolatról van szó, talán néhány hét és túl leszel rajta. Fogadd el, hogy így zárult. Nem érdemli meg, hogy keresd őt, hogy magyarázza meg az okot. Sok erőt kívánok Neked a feldolgozáshoz!
2017. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekem élettársi kapcsolatom lett vége másfél hónapja úgy, hogy még most sem tudom miért. Fogta magát és elköltözött... állítólag mert boldogtalan volt, de én ezt az egy mondatot elég gyenge érvnek érzem mert látszólag s**r passzban volt az időszakban (tőlem függetlenül)


Van ilyen is. Túl kell élni, ennyi

2017. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!