Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hete szakítottunk a barátnőmmel legalábbis ő szakított velem 2 évet voltunk együtt . a lényeg hogy nyáron el ment dolgozni és azóta alig tudtunk találkozni de olyan érthetetlen módon szakított velem hogy nem tudom máig se fel fogni az egyik pillanatba készült hozzám a másik pillanatba meg már beszélni akart velem . a lényeg hogy ugye szakítás után az emberek mondanak mindet amit persze én egyből el is hiszek szóval volt neki a főnöke állítólag hogy vele csalt és azért hagyott el engem és ezt az anyám találta ki mert először ő mondta ezt nekem amit én persze el is hittem aztán elegem lett abból hogy az anyám 20 éves létemre bele szól az életembe a lényeg az hogy írt a exem főnökének aztán ki derült hogy a főnökének van csaja már rég óta és mivel az anyám írt neki meg kérdeztem az exem hogy ez igaz e ő pedig azt mondta hogy jó hülye vagyok hogy ezeket el hiszem és hogy mivel az anyám írt a főnökének a barátnője meg tudta és ez miatt veszekedtek mert az anyám meg kavarta a szart amit máig se értek mert hiába mondtam az anyámnak hogy ne szóljon bele az életembe egyszerűen nem fogja fel ennyi erővel nekem több közöm lett volna írni a főnökének hogy mi igaz és mi sem . a lényeg hogy ma írtam az exemnek 2 hét szakítás után és úgy írt velem mint ha soha nem is lett volna közünk egymáshoz ez normális ? vagy csak az érzéseit titkolja el ?
2017. szept. 14. 13:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Én még mindig szeretem őt .
2017. szept. 14. 13:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez jó zagyvára sikeredett, már a leírás is...


De ha jól értelmezem, az alapján a szakításnak köze lehet a távollétéhez... mindegy is. Ha valaki így hüty-hüty ilyent csinál, annak már egy ideje oka van rá. Szóval kár a gőzért.

A katyvaszolás meg külön indok, miért ne keresd.


Szóval: hagyd a francba, s keress normális csajt.

2017. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
abba 100 biztos vagyok hogy ha nyáron nem megy dolgozni még mindig együtt vagyunk .
2017. szept. 14. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek bnő?
2017. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát ez az mindig velem basznak ki mert én tudok igazából szeretni .
2017. szept. 14. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a xsajokat. Mutass be anyádnak párodként egy pasit ;)
2017. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!