Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Tapasztalat? Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy barátnőm nem olyan rég óta.(nézőpont kérdése... fél éve vagyunk együtt)

S 4 hónapja feküdtünk le először egymással, Ő azt mondja, hogy jó velem, és a méretem is pont jó.

Viszont olyan hihetetlen ez számomra :(

Nekem elég kicsi/vékony péniszem van (14/3)

S, akikkel idáig együtt volt mindenkinek sokkal nagyobb, vastagabb volt...mondta, hogy nem találkozott még hasonlóval...persze nem szemrehányóan, csak így válaszolt, amikor megkérdeztem, hogy "elég" vagyok-e.

S tapasztalatom sem sok van. Mivel még csak 4 lánnyal feküdtem le eddig, abból 3 kinevetett és még másnap szakított, egy pedig az ő szavával élve eltűrte.

Azok után pedig évekig nem ismerkedtem.

Azért is furcsa, hogy azt mondja, hogy "elég" ,

mert amikor együtt vagyunk, akkor nagyon könnyen bemegy, és érzem, hogy szinte nem is ingerlem a hüvely falát, valamint szeretkezés közben, mindig próbál úgy mozogni, hogy minél jobban tolja magát lefelé (pl. amikor lovagló pózban csináljuk), mintha csak akkor érezné, hogy benne vagyok.

Lehet, hogy már paranoiás vagyok, az eddigi tapasztalataim és csalódásaim miatt, azért is szeretném más véleményét is meghallgatni.

Nem vagyok már gyerek, szóval közhelyekkel nem szükséges élni, hogy a méret nem számít...stb.

Ha valaki volt már ilyen helyzetben, hogy nagy méret után összehozta őt a sors ilyen kicsi mérettel, akkor szívesen meghallgatnám a véleményét, hogy ugyan úgy lehet-e élvezni!? Vagy ugyan úgy érzi-e? Vagy sokkal rosszabb!?

Vastagságra ez a 3 cm olyan, mint egy petpalack kupakja.

(Ezt csak azért, mert ha tapasztal nincs is, véleményt lehet mondani, hogy milyen lenne egy ilyen mérettel)


Köszönöm, hogy elolvastad, s ha véleményt/ tanácsot is mondasz, akkor jár a pacsi :)

Szép napot


30/F



2017. aug. 28. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez átlagos=megfelelő.
2017. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

30 éves felnőtt férfiként még mindig itt tartasz?

Mi a fészkes fenéért nem fogadod el hogy nem minden nőnek kel a hosszú vastag dorong és van olyan Nő akinek tökéletesen megfelelő a méreted.

Komolyan mondom nincs rosszabb a Férfihisztinél.

23 N

2017. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
A legilletékesebb személy szerint jó veled, és a méreted is pont jó. Mi a probléma?
2017. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem a méret a lényeg!


De esetleg feldobhatod az együttlétet...vegyél egy vibrátort mindkettőtök örömére :)

2017. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Tudod, a női hüvely pont arra van tervezve, hogy alkalmazkodjon a férfi méretéhez. 30 évesen ha erről még nincs fogalmad sem, az elég szomorú. Olvass egy kicsit utána, ha érdekel.
2017. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem nincsenek ilyen problémáim
2017. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha vannak is félelmeid, tartsd magadban, mert idegesíted velük a nődet. Légy kreatív, használj fel mindent, hogy a kedvére tegyél, ez többet számít a méretnél. Tanuld ki a testét, és nem lesz soha gondod.
2017. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Görcsölj csak rajta. Naponta háromszor kérdezd erröl a barátnödet. Majd csak megunja és kivág mint macskát ...ni.
2017. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

oké, mielőtt még félreértenéd, csak saját tapasztalatból indulok ki, amit a párommal éltem át, mivel vele beszélgettünk nagyon sokat erről és van egy jó néhány segédeszközünk is amit aktívan használunk és nagyon tudom, hogy NEKI mi az ideális méret. (megjegyzem, mindenki más, lehet amit írok sok embernek abszurd, de ez a párom "preferálása")


Szóval, szerintem kicsi a méreted. Ez ellen nem tudsz mit csinálni. Persze hivatalosan átlag, de szerintem pont abban a méretben vagy, hogy "csak egy centivel lenne nagyobb", vagy "picivel lenne vastagabb"

Az én farkam kb (17/4) és habár hosszra jó, sőt talán picit hosszú is páromnak, addig vastagságra jó lenne még egy centi.

Vettünk néhány műfarkat az évek során, mert szeretünk segédeszközöket használni, és a "tökéletes méret" eddig egy 15,5cm hosszú, 5cm vastag darab. Magaméhoz rakva rövidebb látszólag, de azért látszik a vastagság különbség. Ez az a méret, ami páromat a legjobban kielégíti, szinte minden helyzetben, persze nem ér fel egy igazi, élő farokkal, de ha kedvencről van szó, akkor ez a kedvenc. Próbáltunk nagyobbakat, vastagabbakat, de azok már túl nagyok voltak.


Visszatérve rád:

Tudatában vagy, hogy nem a legjobb a méret, de sebaj, mert ezer másik mód befolyásolja az orgazmust. A párom nagyon hamar el tud menni és akár 4-5 orgazmusa is van egymás után, de még neki is kevés maga csak egy farok, még a tökéletes méret is, ahhoz több kell. Ez két dolog lehet:

- fizikai inger máshol, jó előjáték (simogatás, csikló, nyalás, ujjazás stb), annyira, hogy már a falat kaparja

- megfogod a legnagyobb erogén zónáját, az agyát! Megtanulod felhúzni annyira, hogy alig várja, hogy haza menjen és letépje rólad a ruhát. Nagyon nehéz ezt megtanulni, de ha megvan, sokkal nagyobb vadmacskát kapsz, mint bármilyen orál technika után.


Ezt a kettőt bárki képes megtenni, akármilyen mérete van. Ha már fel tudtad húzni az agyát, annyira, hogy megőrüljön érted és utána még egy szuper előjátékkal húzod a csúcsig, utána hidd el, tök mindegy mekkora a farkad, ha ezután megdöngeted olyat fog robbanni mint a dinamit.


A legnehezebb a csábítás, az agyi rész, ehhez ismerni kell a lányt, de a nagy csábítóktól sok dolgot el tudsz lesni és ne félj merész lenni.

Az előjáték sok gyakorlást és odafigyelést igényel, de ha olyan vagy, aki szeret örömöt okozni, akkor nem lesz nagyon bajod.


Két pasit is ismerek aki nagy CasaNova hírében áll, egyik a párom volt szeretője, egy idősebb pasi, aki le tud mindenkit venni a lábáról és párom szerint egyik legjobb hónapja volt, amíg vele végig szexelte a szabadságát, hatalmas orgazmusok, de a pasinak akkora volt a farka mint egy nagyobb ujj. De mindenütt máshol értette a dolgát.

A másik egyik barátom, aki nyíltan felvállalja, hogy pici a farka (és más csajok is mondták már), viszont nagyon csábos, udvarol megállás nélkül és tudja mitől döglik a légy. Sok csajt megszokott dönteni és a csajok is élvezik a szexet vele, annak ellenére, hogy nem a farkával veszi le őket a lábukról.


Sokan azt hiszik, hogy a farok és a fizikum a legfontosabb a szexben, de aki már tapasztalt, az tudja, hogy ez csak a "ráadás". Te is 30 vagy, szóval tudnod kell.

Persze fiatalon egy feszes cici sokat számít, de felnőttként rájössz, hogy lehet szép teste a másiknak, ha nem tud levenni a lábadról. Ezerszer szívesebben szexelek egy átlagos nővel aki úgy el tudja tekerni a fejem, hogy még a nevemre sem emlékszem, mint egy topmodellel aki csak fekszik mint egy darab fa és azt sem tudod, hogy most élvezi e vagy sem.

És ez ugyan így van a lányoknál is.


Szóval no para, magabiztosság és vedd le a csajt a lábáról!

2017. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
"A pénisz mérete a női örömszerzés céljából elhanyagolható, kivéve ha kicsi."
2017. aug. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!