Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak azért kellek neki, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért kellek neki, mert fél egyedül maradni!?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve együtt élek. Budapestre költöztünk munka miatt. Nemrég azt mondta, lassan 30 éves lesz és már ismernie kellene a jövendőbelijét... Mert 30 évesen már gyereket akar. Engem nem tud elképzelni a feleségének... De ha változtatok dolgokon, akkor talán elvesz majd... Azt is mondta, csak azért van velem mert fél egyedül maradni. Teljesen kikészültem. Tudom szakítani kellene, de nagyon szeretem. :( Ha szakítunk vége mindennek. Nézegetem az albérleteket. Még a szobabérlés is iszonyú drága. És el se tudom képzelni, hogy egy idegennel éljek. Lakásbérlés meg szóba se jöhetne. Még drágább...Költözhetek haza a szüleimhez 25 éves fejjel? Nincs semmi ötletem. Otthagytam miatta az otthoni állásom, mert itt kapott munkát. Folyamatosan az öngyilkosság jár a fejemben.
2017. szept. 19. 20:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit tegyek. Próbáljak változtatni magamon? Nem tudom, ezekután érdemes-e... Félek új életet is kezdeni.
2017. szept. 19. 20:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy! Ne költözz haza a szüleidhez, maradj vele, hiszen ez még csak a bevezető volt, egy ilyen jó pasinak biztos van még a tarsolyában egy csomó minden, amivel a porba alázhat.



Figyelj kiscsaj, az ilyentől lelépünk. Azonnal. Nem azon töprengünk, hogy mi legyen, ha a szülőkhöz, akkor oda, ha munkásszállóra, akkor oda, de egy ilyen mellett egy percet sem kellene maradnod.


Komolyan, emeld már fel a fejed, és nézz tükörbe!? Mit fogsz még eltűrni ezek után?

2017. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Holnap viszi a "feleségnek valót". Holnap után már a gyertyát is tarthatod, ha szépen nézel. Ott vagy még? Még eléred az utolsó járatokat...
2017. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nehéz megtenni ,de szakíts vele minél hamarabb amíg még nem késő.Idővel csak jobb lesz minden,hidd el.

Ne csinál magadból hülyét!

2017. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán elvesz majd? Ennél a mondatánál kellett volna kirúgnod!

Költözz csak vissza a szüleidhez, ők legalább szeretnek, nem úgy, mint ez a pasi.

2017. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj új életet kezdeni, légy bátor!
2017. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"De ha változtatok dolgokon, akkor talán elvesz majd.." "azért van velem mert fé egyedül maradni." Ugye nem gondolod komolyan, hogy ilyen kinyilatkozásokra lehet egy komoly párkapcsolatot építeni? Még az otthoni állásodat is otthagytad? Miért akarod magad tönkretenni?
2017. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem szereted, a gazdasági kényszer tart mellette.


ha van még valamennyi önbecsülésed, te lépsz ki ebből a kapcsolatból, még a héten.


hogy hagyhatod magad ennyire megalázni?!


miért problémás albérletbe költözni, megismerkedsz más fiatalokkal, és még az is jobb, mint olyan mellett lenni, aki csak használ téged.



én a helyedben hazamennék a szüleimhez, keresnék állást, és ezt a mocskot kiradíroznám az életemből.


az olyanokból, mint te, lesznek azok a nők, akik benne ragadnak egy bántalmazó kapcsolatban.

2017. szept. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!