Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek rossz ember vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi, hogy egy majdnem 6 éves párkapcsolatban vagyok benne. Együtt élünk, és én már nem érzem amit régen. Ő Angliába megy a nyáron, és csak ősszel fog hazajönni. Én most határoztam úgy, hogy eltudnám ezt az egészet engedni, és tudom, hogy ő is hamarabb túl lenne rajta ha környezetváltozás éri. Nem akarok neki se rosszat. A történet másik része, hogy néhány hónapja úgy érzem kezdek valakibe beleszeretni, úgy igazán, de nyilván nem történt közöttünk semmi, és nem is fog addig amíg ezt nem zártam le. Az a baj, hogy hiszek a karmába, és tudom hogy mindig azok esnek jobban pofára akik eldobják maguktól a másikat. Nem akarok én lenni a szemét, és nem akarok beleugrani máris beleugrani egy kapcsolatba, de úgy érzem készen állnék rá. Szerintetek ez normális? Köszönöm a válaszaitokat :)

2017. máj. 26. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
"tudom hogy mindig azok esnek jobban pofára akik eldobják maguktól a másikat" - Marhára nem így van.
2017. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, egy beleugrania kevesebb kellene :)
2017. máj. 26. 18:11
 3/15 A kérdező kommentje:
Te hogy látod ezt kedves első kommentelő!? :)
2017. máj. 26. 18:11
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"tudom hogy mindig azok esnek jobban pofára akik eldobják maguktól a másikat"


Ilyenről én nem hallottam, igaz, nem hiszek a karmában. Vagyis akár eshetsz pofára is, meg nem is. Viszont abban hiszek, hogy ha az ember úgy érzi, megfeneklett egy kapcsolat, vagy nem érzi már magát olyan jól benne, akkor csak a másik kedvéért, vagy szánalomból, vagy mert "hat év", nem szabad benne maradni. Aki kilép egy kapcsolatból, ami már nem működött jól és nem okozott örömöt, az előtt új lehetőségek nyílnak meg. És úgy látszik számodra már nyiladozik... Ettől nem vagy rossz ember.

2017. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. máj. 26. 18:25
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne legyen bűntudatod, éld az életed, ahogy jól érzed magad, mert egyszer meghalunk, és bizony nem mindegy, hogyan telik ez az idő, míg itt vagy.


Egyébként meg rendben vagy, és tisztelem, hogy empatikus vagy.

Ez nem a karmáról szól, mert minden nézőpont kérdése: ha nem vagy boldog, akkor meg azért vagy önző, mert a pároddal ezt elhiteted és tovább éltek együtt, és ő pedig ebben a hitben van. Szóval ezt az állítást felejts el a karmáról, mert az gondolom a szándékos rossz cselekvésre/ártásra utal, de ez nem az. HA megcsalnád, akkor megérdemelnéd a karmát, de pont hogy tisztességesen készülsz cselekedni. Szóval ne mártírkodj.


És van az a mondás, hogy valamit el kell veszítenünk ahhoz, hogy nyerjünk valamit.

2017. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan hiszek a karmában, de ez szerintem sem így működik. Ha nincs egymással dolgotok, akkor azt felesleges húzni, tessék nyugodtan útjára engedni a másikat.
2017. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne nyugtasd magad azzal hogy a környezetváltozás majd elfeledteti vele a dolgokat. :) Tuti szarul fogja érezni magát, kint meg főleg mivel gondolom senki nem lesz ott akit ismer, új dolgok, új környezet. Ez inkább nehéz szokott lenni az elején, tudom mert én is kint élek,és emlékszem arra milyen volt az első két hetem (borzalmas), aztán a következő hónapok(szar...), de lassan jobba lett.


Viszont ha nem szereted már, ne csapd be őt és magadat sem, nincs értelme! Az élet rövid!

2017. máj. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarok neki se rosszat. A történet másik része, hogy néhány hónapja úgy érzem kezdek valakibe beleszeretni, úgy igazán



és ő is szeret téged?

te amúgy férfi v. nő vagy? csak mert nem derül ki ebből a kérdésedből.

2017. máj. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok. :)
2017. máj. 27. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!