Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen az életben?

Figyelt kérdés
Segitett rajtam egy srac, kifizette a lakberem is amig nem kezdtem el dolgozni. Mar sokszor lebukott, csak inkabb nem szoltam erte.. Elkezdett tarskeresozni... Csinaltam egy kamu profilt, hogy kideritsem kepes lenne megcsalni. Lebukott. Felajanlottam 60euroert egy fel orat. Es bele is ment volna, kerte mar a telefonszamot, onnsntol kezdve megirtam neki te arra, en erre.... Erre o azt irja... Rosszabb vagy mint gondoltam... Meg hogy o normalis not akar... Megis mivel basztsm volna el????, nem en mentem volna ku***zni!!!!!!!!!! Elegem van... Annyira jo hogy ide leirhatom... Cssk menni se tudok sehova, mert nincs penzem se....
2017. szept. 25. 21:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egesz nap sirok... Nem eszek... Valaki kitudna apolni a lelkem?
2017. szept. 25. 22:08
 2/17 anonim ***** válasza:

"Valaki kitudna apolni a lelkem?"


Ápold magadnak, senki nem szemetesláda. Vagy menj el pszichológushoz.


Egyébként őszintén, ennek a sz..rnak mi értelme is van?


NEM A PASID!! Akkor meg mit kéred számon, ha társkeresőzik?

2017. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A legrosszabb ***** válasza:

"Segitett rajtam egy srac, kifizette a lakberem is amig nem kezdtem el dolgozni. Mar sokszor lebukott, csak inkabb nem szoltam erte... Elkezdett tarskeresozni..."


[link]


Csak nálam nem áll össze a kép?

2017. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Vegyük sorra.

Ő a (volt) pasid?

2017. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen a pasim lenne...
2017. szept. 25. 22:32
 6/17 anonim ***** válasza:

Ehhez képest azzal kezdted, hogy egy srác, aki kisegített.

Azért azt gondolom te sem vitatod, hogy problémás csaj vagy?

2017. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De egyet nem ertek. Miert nem akar elengedni ha kepes lenne megcsalni? Igen, vannak hibaim de en soha nem csalnam meg ha van parom.
2017. szept. 25. 22:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Ingyen p..nciról hallottál már?
2017. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jajj... Ha a penzet nem sajnalja 100euros tipicora... Meg... Vannak neki ku*vai kozelben mondta is.. Akikkel osszejarkalt regebben... Ingyen...
2017. szept. 25. 22:48
 10/17 A kérdező kommentje:
O maga mondta hogy csajozos tipusu... De ha van parja nem csalja meg.. Hat ebbol a beszelgetesbol nekem nem az esett le..
2017. szept. 25. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!