Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezeljem ezt a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a kapcsolatot? Megérdemel e? Vagy én vagyok buta? Többi lent. Elég szerencsétlen helyzet.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kicsit hosszú lesz a történetem,de csak úgy érthető meg,ha az elejétől kezdem.Szóval,23 éves lánz vagyok.Egy éve megismertem egy tőlem 9 évvel idősebb férfit,és beleszerettem.Fülig.Azonnal.Az az érzés volt,amikor azok a bizonyos pillangók röpködnek a gyomrodban ha látod,rá gondolva kelsz,és fekszel,és nem tudod megmagyarázni miért lettél bele szerelmes.Szerencsésnek éreztem magam,kedves volt hozzám,törődött velem.Aztán 3 hét után közölte,hogy szeret,de nem szerelmes.Hidegzuhany.Oké,elfogadtam,gondoltam még idő kell neki,prőbáltam a szép dolgokat értékelni.Aztán jött egy szakitás felőle,mert nem boldog.Napokig nyomtam az ágyat,sirtam.Keresett,aztmondta hiányzom neki,értékes ember vagyok,amiből kevés van,próbáljuk meg ujra.Tudni kel,hogy hűséges tipus vagyok es azt várom vissza.Ugy éreztem hazudik,biztos beszélget más lányokkal is.Tagadta.Mig egyszer nálam felejtette a telefonját,és azzal szembesültem,hogy igazam volt.Beszélgetett.Nem talákozott velük,de nekem az is fájt.Azt mondta,azért van,mert szeretne már szerelmes lenni,es igy próbálkozik,de nekem végig csak azt mondta h én vagyok az egyetlen.A szeretkezés az első pillanattól kezdve csodás volt.Azt mondta imádja a puncim,senkinek nem volt még ilyen jó,pedig már volt pár lánnyal.Én még mindig áltattam magam,hog majd csak jön az a szerelem.Kiutaztam külfoldre 2 hónapot nyaron,mikor kimentem azt mondta jobb ha szakitunk,mert nem érzi h hűséges tudna maradni.Két hónap pokol.Hazajöttem,kibékültünk,azt mondta rájött,hogy szeret.Öröm,boldogság migmeg nemtaláltam a telefonjában egy képet,ahol félmeztelenül fekszik egy lánnyal.Lefeküdt vele.Én annyira szerettem,hogy ezután is kibékültem vele,mert azt mondta,hogy ezután jött rá,hogy neki én kellek,nem más.Elvoltunk,minden oké volt,aztán meghivtak egy eljegyzésre szilveszterre,amire nekem muszáj mennem.Ő azt mondta rá ne számitsak,mert nincs kedve ott szilveszterezni.En kiakadtam,hogy nekem sem,de ugy lenne a normális ha velem tartana és nem a haverokkal.Azt válaszolta,hogy igen,és ha szeretne tudna is áldozatokat hozni,nem bánnáhol van csak velem legyen,de nincs igy,nem szeret.3 napja nem beszélünk,azt mondtamsohanem akarok többet vele beszőlni,ne is irjon,ideges voltam.És ő nem is ir.Mikor látom online sirok,hogy biztos marmegint másnak ir,keresi az ujat.Nem tudok tanulni,enni,gondolkodni.Mit tegyek?Irjak neki?Azt,hogymennyire fáj amit tett..Azt mondta ő velem szeretne lenni szilveszterkor,de nem eljegyzésen.Ha nem jelentenék neki semmit,akkor miért akart mindig kibékülni,keresett,stb.Nemhiszem h a szex miatt,mert mást is megkaphatna.Vagy csak áltatom magam?Adjadok tanácsot.Egy évet jártunk.
2015. dec. 22. 21:26
 1/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Milyen egy évet jàrtunk? Ne haragudj, de miről beszélsz? Te tisztàban vagy a jàràs fogalmàval? Az pàrkapcsolat. A pàrkapcsolatban nem szoktàk magukat 80-szor meggondolni. De amugy megmondta,hogy nem szeret.Nem tud hűséges lenni. Akkor kellett volna abbahagyni,amikor 3 hét utàn megmondta,hogy nem szeret.

Ès de,csak a szex miatt volt veled. SEMMI màsért!!!

Ès igen,megkaphatta volna màstòl is, de csak te voltàl az,aki az első csettintésre ugrik,mint a pincsikutya. Lehet, màs csajra egy òràval többet kellett volna vàrni.

Igen,írj neki.Most eggyel többször jàratod le és alàzod meg magad,màr édes mindegy. Annyiszor tetted màr magad ronggyà,hogy elveszik a többi közt.

Csak nagyon kérek valakit,írja màr meg nekem,miért kell a 'nőknek' ilyen pasi? De ezt őszintén kérdezem. Esküszöm az Èlő Istenre,hogy nem értem!!!!!!!! Ha valaki tudja,mondja màr meg!

Ès Kérdező,NE nyavalyogj,hogy minden ffi aljas,roh@dt,szemét,gennylàda.Ne gyere azzal,hogy neked aranyos pasi kell!!!!!! Mit lehet ezen szeretni? Tudod mi az egy szerencséd? Hogy még nem vagy tisztàban az igaz szerelem fogalmàval. De ha igy haladsz,nem is leszel. De 100 szònak is 1 a vége. Csak a lukad kellett,amit akkor kapott meg,amikor akart.

2015. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pancser :D
2015. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Néhány megjegyzés:


"Azt mondta imádja a puncim [...]" - Mind azt mondja...


"Kiutaztam külfoldre 2 hónapot nyaron,mikor kimentem azt mondta jobb ha szakitunk,mert nem érzi h hűséges tudna maradni." - Két hónapon keresztül ne tudna hűséges maradni? Nem hogy nem szerelmes, semmit nem érez!


"Azt válaszolta,hogy igen,és ha szeretne tudna is áldozatokat hozni,nem bánnáhol van csak velem legyen,de nincs igy,nem szeret." Ezen a ponton a legreménykedőbb embernek is fel kéne adnia. Ha ennyi idő alatt nem szeretett beléd, mit vársz?


"3 napja nem beszélünk,azt mondtamsohanem akarok többet vele beszőlni,ne is irjon,ideges voltam." - Helyes! Maradjon is így.


És végül csatlakozom az előttem szólóhoz. Ti nem jártatok, hanem egy éven keresztül szenvedtetek egymással. Valljuk be, ebben a "kapcsolatban" az egyetlen, ami jó az a szex. Bizalom nincs, szerelem csak félig, elkötelezettség nincs, másról meg nem írtál hogy lenne ebben a kapcsolatban.


Hogyan kezeljem ezt a kapcsolatot? - Sehogy, felejtsd el.

Megérdemel e? - Nem.

Vagy én vagyok buta? - Maradjunk annyiban hogy végtelenül naiv, reménytelen romantikus vagy.

2015. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 omba ***** válasza:

"Lefeküdt vele.Én annyira szerettem,hogy ezután is kibékültem vele,mert azt mondta,hogy ezután jött rá,hogy neki én kellek,nem más" -te meg ezt is bevetted....

Szóval nem tud annyiszor lebukni a buta hazugságaival, hogy te meginogjál?

Pillangók ide, vagy oda... neki te max egy guminő vagy, csak nem kell előtte felfújni.

2015. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Betegség határán vagy instabil, és kapcsolatfüggő az aggasztó.

úgy kérdezted buta vagy-e : igen - de ez több annál.

Nem tudom, hányadik kapcsolatod, vagy vertek-e gyerekkorodban, de jobb volna valami psziho segítség, mielőtt megint belekezdesz vele valami reménytelen 2 hónapos hosszabbításba.

2015. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!