Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eddig hónapokig úgy éreztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig hónapokig úgy éreztem nem akarom folytatni, most szakításnál hirtelen annyira fáj ez az egész?

Figyelt kérdés
Adott egy közel 5 éves kapcsolat, sajnos elég lapos lett, kicsit meg is untam barátnőm pár hülyeségét, de amúgy nagyon boldogan megvoltunk együtt, csak alig volt bármi intimitás meg nem csináltunk soha semmit. Aztán úgy voltam vele elég lett, lehet tőle akár szebb jobb. 2 hónapig őrlődtem, néha úgy voltam vele mégse, mert ő kell. De oda jutottam, hogy elmúlt a szerelem, egyszerűen a megcsókolni nem tudnám túlságosan idegennek tartanám. Szóval nagy nehezen előadtam a dolgokat, mikor hazaértem és láttam, hogy sírva pakol teljesen megszakadt a szívem. És tudjátok teljesen elbizonytalanított. Ez a nem akarom ezt érzés. De , szerintem nem lenne jövőben se különb a kapcsolat attól még vágynék szexre csókra stb. De mégis annyira sajnálom és "nem akarom". Ez csak a bűntudat lenne? Össze kell szorítani a fogaimat és tovább menni? Annyira nem tudom mit tegyek, rettentően fáj, hogy ezt okoztam neki.

2017. szept. 27. 08:11
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg a Let Her Go-t
2017. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Megsajnáltad, sőt lehet beléd is hasított a tudat, hogy a megszokott most megváltozik. Ez csak átmeneti állapot, ez teljesen normális hosszú kapcsolatok végén. Eltelik pár nap és ez meg fog változni, napról napra könnyebb lesz a lelkednek és aztán belátod hogy jó döntés volt. Ha nem megy nem kell erőltetni, meg kell adni az esélyt magadnak is és neki is, hogy boldog párkapcsolatot találjatok. Ez az élet rendje.
2017. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Csak ráadásul pont ő aki teljesen beleszakad, és még az országot is elhagyná, mert minden rossz emlék neki. Ez, hogy így a valamiből hirtelen hatalmas üresedés lesz eléggé gyilkos. Igen nem kellene erőltetni, de szívem szerint visszacsinálnám, de az csak tengődés lenne szerintem. Szóval ez bánt hogy neki ennyire szar és ő a legrosszabbakra számít a jövőjével kapcsolatban.
2017. szept. 27. 08:52
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Azért fáj, mert jó dolog vilt, szeretted, csak vége lett. Ahogy egy filmnek is vége van, de attól az még egy jó film lehetett. Valószínűleg klassz lány és jó volt vele. Csak tovább kell menned.
2017. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Ember, ha szereted ezt a nőt, akkor hívd vissza és hozzátok helyre a kapcsolatot! Lapos lett? Csináljatok valami izgalmasat! Nincs intimitás? Csinálj intimitást. Bújjatok össze, beszélgessetek. Nem tudod megcsókolni? Dehogynem. Ha akarod, meg tudod. Idegennek érzed? Ismerd meg újra. Itt egy nő, aki szeret téged, csak a kezedet kéne kinyújtani érte.
2017. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De annyira nem erre számítottam, agyban simán kimondtam volna neki, hogy pakolj össze menj el, szia. A fenét, majdnem könyörögtem neki, hogy maradjon még átbeszélni. Tényleg olyan, nagyon jó volt hosszú volt, de félek attól, hogy ha vele maradok egyszer úgyis megcsalás lett volna, mert vele semmi szexualitás nem volt, valahogy nem vágytam rá. És rettegek attól, hogy mi van ha változtatni lehetett volna, mert ő akart, én valahogy nem. Annyira szar ez az egész. Komolyan bárcsak ő dobott volna és boldogan távozott volna, ez így sokkal nehezebb mintha engem dobtak volna.
2017. szept. 27. 09:42
 7/60 anonim ***** válasza:
Na várj... 5 év alatt nem volt szex? Akkor ne csodálkozz, hogy összecsomagolt és elment.
2017. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Nem nem nem, az utóbbi időben nem. És nem nem ő akar menni, csak mikor én véget vetettem a dolgoknak és elmentem akkor kezdett ős pakolni, de amúgy nem akar, meg tudjátok a sajnálkozás, hogy vége az életének, velem akar lenni... Lelki terror. :(
2017. szept. 27. 10:24
 9/60 anonim ***** válasza:
75%
Ok. Akkor ő veled akar lenni. Neked rossz nélküle. Akkor mi a kérdés? Mind a ketten egymást akarjátok, csak mind a ketten a másikra vártatok, hogy tegyen valamit a kapcsolatért. Szerintem simán menthető, és nagyon jó kapcsolat lehet ebből. Úgyhogy hagyd abba a siránkozást, emeld fel a telefont, hívd fel, kérj tőle randit. Vagy ha tudod hova ment, emeld fel a hátsód és menj el hozzá. És szeretkezzetek végre egy hatalmasat. Jól ki lehettek éhezve. ;)
2017. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%

" mi van ha változtatni lehetett volna"


A kérdés kiírásból is ez jött le nekem.

Tudod az emberek sokszor képesek átlépni egy-egy fázist amit aztán jól megbánnak.


Véleményem szerint ha ellaposodik egy kapcsolat, nem kellene automatikusan a szakításon gondolkodni.

Fel lehet azt rázni hidd el!

5 együtt töltött év sok idő. Valószinűleg megvolt a nagy szerelem, ami lecsendesedett, átalakult szeretetté, mély ragaszkodássá. Már ettől is hajlamos megijedni sok ember, hogy most mi lesz, elmúlt a lángoló szerelem, úristen, vége mindennek! Dehogy van vége!!! Csak egy másik szakasz jön.

Írtad hogy nem csináltatok soha semmit. Tessék, ebben benne is van hogy hogyan lehetett volna felrázni a kapcsolatotokat.

Hidd el, közös programok, akár tervezetten, akár spontán módon tök jók tudnak lenni.

Erős a gyanúm hogy szinte nem is ismeritek egymást. Üljetek le esténként egy -egy pohár borral, gyenge fény mellett (ami nem a tévé!!!), beszélgessetek, ki mit gondol a világról, mik a terveitek, közben nosztalgiázgatni is...

Én pl. 8 együtt töltött év után ismertem meg a páromat igazából, ilyen módon! Durva!


ja, és a tervek. Fontosak a közös kisebb-nagyobb tervek, amik összekötnek, a megvalósításuk is izgalmas, ezek is feldobják a kapcsolatot.

mert egy folyamatos vegetálás persze hogy unalmas hosszú távon...

2017. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!