Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem azt kéri töröljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem azt kéri töröljem róla a meztelen képeket meg a szexvideót. Azt hazudtam hogy töröltem őket. De ilyeneket minek kérnek? Vagy akkor minek hagynak csinálni? Nem akarok visszaélni vele soha

Figyelt kérdés

Jó viszonyban váltunk el amúgy, nem hordozok magamban gyűlöletet iránta és ez szerintem fordítva is igaz. De ezzel ba szogatott már napok óta, mire végre inkább azt hazudtam hogy "Jól van, töröltem, nyugi már."


2 évet voltunk együtt. Vagy két-három alkalomról van egy öt perces szexvideó, meg vagy ~30 meztelen/szopós/dugós kép róla, amiknek a felén az arca is látszódik.


Amúgy 4 nőről van arcos meztelen/szexelős képem, akikkel mind ezeket saját beleegyezéssel csináltuk, amik így az utóbbi tíz évben gyűltek össze. És a többivel megbeszéltük emberi módra, hogy sosem közöljük ezeket egymásról és ennyi. Pendrive-on tartom ezeket a szekrényben, szóval ellopni nehéz lenne őket. Amúgy sem omlana össze az életem, ha egy fa szos vagy egy dugós kép/videó felkerülne rólam bárhová. Nem tudom mit kell ezen ennyit rugózni.


"Nyeeee, minek tartod meg ezeket ha már nem vagytok együtt?"

Azért, mert jó néha visszanézni őket, emlékezni a régi szép időkre. Ez ugyanaz, mintha egy nőnek meg az esküvőjéről vannak fényképek, meg mindenfajta érzelmes eseményről az életéből.


28/f


2017. okt. 3. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Töröld már.. minek tartasz büszkeségalbumot? Minek akarsz emlékezni arra, hogy szopott le?

Én nem akarok emlékezni arra, hogy nyaltak az exeim, pedig a mai napig barátok vagyunk.


Egyébként attól fél, hogy bárki láthatja. Valami elromlik és a szerelő lemásolja magának a képeket. Vagy pendriveon van és elhagyod. Vagy telón van és ellopják. És akkor bumm, fentvan a neten és egy életre megbélyegzik.


Te járnál olyan csajjal, akinek a szopós képeit látták a haverjaid? Arról meg nem is beszélek, hogy a munkahelyén micsoda káoszt okozhat egy ilyen. Pláne ha tanár vagy hasonló beosztásban lesz.

2017. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom ki a fszom akarna ezekre visszaemlékezni. Azokat se értem akik ilyenekről fotókat készítenek.
2017. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Aki beleegyezik ilyen felvételekbe, annak tudnia kell, ezek, megmaradnak és bármikor felbukkanhatnak a világhálón. Ez már csak ilyen dolog.
2017. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


1.

De hát a képek mellett nincs ott sem a neve, sem semmilyen személyes adata. Most ha beraknék neked ide egy házi szopós képet, amit a neten találok, akkor tudnád ki van rajta? Hogy bélyegzik meg?


"Töröld már.. minek tartasz büszkeségalbumot? Minek akarsz emlékezni arra, hogy szopott le?

Én nem akarok emlékezni arra, hogy nyaltak az exeim, pedig a mai napig barátok vagyunk."

De hát te nő vagy én meg nem :SSS


"Te járnál olyan csajjal, akinek a szopós képeit látták a haverjaid?"

Te egy kis faluban laksz, ahol mindenki ismer mindenkit. Mert én fix hogy olyan helyen élek, hogy a csajokról akikkel ismerkedem, sosem tudnám meg, hogy van fent róluk szopós kép a neten, még ha van is fent tényleg.

2017. okt. 3. 17:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Á-á én Budapesten élek, ahol az emberek neteznek, az információk pedig fénysebességgel terjednek.


Ha átnyomod nekem az egyik csajt, én meg a barátnőimmel megosztom, ők meg az övéikkel, tutti valahol lesz egy ember, aki azt mondja hogy jé ezt a csajt itt meg itt láttam. Ha esetleg felkerül a netre és nyilvánossá válik, pillanatok alatt felismeri valaki.


Hogy bélyegzik meg? Ha olyan munkahelye van kirugják, de bőven elég, ha sutyorognak róla a háta mögött és lekur.vázzák, piszkálják, és idegösszeomlást kap.


Rólam is készült egy ilyen, elöttem ki is törölte az exem a telefonjából. Meglepetésként érte, de korrektnek találta a kérést. Pont úgy kell a képekkel eljárni, mint a csaj holmijával, mikor szakítotok és nálad marad. Fogod és visszaadod.


Remélem az új barátnődnek is meg fog felelni, hogy néha elmerengsz az exed szopós képeit nézve, hogy milyen volt a technikája.


Ha van benned gerinc és felelősségérzet, törlöd a képeket.

2017. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én ezektől depressziós leszek. Mármint az emlékektől.

De értem mit mondasz.

2017. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vmi nagy infoguru, de arc alapjan kb 2 masodpercbe telik kideriteni, hogy ki o, hol lakik, hol dolgozik, kik az ismerosei, fent van-e instan, van-e kutyaja, macskaja, esatobbi... nem kell hozza ismernem. Egy ilyen kep, ha nyilvanossagra kerul, egy eletet tonkre tehet. Pedagoguskent pl nagy valoszinuseggel kirugjak mindenhonnan... ugyis van mindenkinek egy "jo akaroja". Vagy majd evekkel kesobb a gyerekenek kell vele szembesulni, evvel piszkaljak a suliban, hogy anyad meg a neten szopja a faszt. Marha jo lenne, mi?
2017. okt. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5-7:

De miért tanároztok állandóan? Nem, nem tanárként dolgozik.


Ezeket olyan kamu, kitalált dolgoknak érzem vicc és bántás nélkül, amiket mondtok. Meg mi ez, hogy "megosztom barátnőmmel az meg valaki mással, stb?" Ezek a képek arra vannak, hogy évente párszor megnézzem őket és talán kiverjem rájuk.


Ez komolyan olyan félelem a részetekről, mintha attól félnétek hogyha elmentek otthonról, akkor elüt egy busz majd. Ezért az mellett érvelnétek, hogy soha senki ne menjen el otthonról. Ez jut eszembe erről.

2017. okt. 3. 18:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát rohadtul nem ugyanaz... mert a buszsofőrök nem akarják direkt elütni az embereket, de mindig lesz valaki, aki meglát egy meztelen képet és feltölti netre.
2017. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9:

Értem. De ez akkora kamu, hogy "feltöltöd, meglátja a barátnőd, megosztja aztán már mindenki tudja kiről van szó" - Vagy mi a fszt írt itt valaki fentebb. És mondom, ez nem reális dolog hogy így kiderüljön. Az agyam eldobom pl attól, amit az 5-ös válaszoló írt. Nem akar véletlenül sci-fi regényeket írni?


És, de ugyanaz kicsit, mert ti csak a LEGROSSZABB lehetőségeket vázoltátok fel. Az eszetekbe sem jut, hogy a dolog soha nem derül/kerül ki. Ez pont olyan, mint hogy sok buta ember azt hiszi, hogy a világ ÖSSZES megcsalása kiderül egyszer. Miközben ugyanúgy rohadtul nem

2017. okt. 3. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!