Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt pasim kapott tölem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nia96 kérdése:

A volt pasim kapott tölem egy képet amellyen félig meztelen vagyok. Igen már szégyellem. és ha felteszi facebookra. Akkro birom feljelenteni vagy valami hasonlot? Mert fenyeget ha adok neki képeket akkor felteszi, én pedig nem akarok adni neki.

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 19:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul irtam ha nem adok neki képet akkor felteszi :/
2012. jún. 19. 19:18
 2/13 anonim ***** válasza:
szar ügy. későbánat. a srác meg g.eci
2012. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Ne adj neki semmi képet sem tovább!!!!

Vagy ments el azt az e-mailt amiben fengyeget vagy titokban vedd fel a mobiloddal mikor beszél veled. Aztán jelentsd fel.

Ezért simán elítélik ha a hozzájárulásod nélkül felteszi a képedet. Ha meg még zsarol is akkor úgy még durvább neki.

2012. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

És ha küldesz még, azokat ugyanúgy felteheti, nem?

Eltoltad, ez volt a tanulópénzed, többet nem csinálsz ilyet. kész.

2012. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
majd máskor okosabb leszel. :/
2012. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Edd meg, amit kifőztél...
2012. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

feljelentheted, képmással visszaélés, kényszerítés, zaklatás... sok minden megállhat ellene


msn beszélgetést, emailt ments el, amiben fenyeget ezzel kapcsolatban


aztán irány a rendőrség, ha nem veszik fel a feljelentésedet, akkor irány az ügyészség


ne hagyd magad

és a pasidnak ne mondd el, hogy fel akarod jelenteni, csak gyűjts bizonyítéknak való dolgokat és jelentsd fel

ilyen egyszerű

neked ezzel kapcsolatban nincs mit szégyellni, neki meg lenne, de nem teszi, hát üljön a sitten pár hónapot, ha így viselkedik

2012. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen igen de letiltottam faceröl,és semmi bizonyitékom,máskor okosabb leszek .:/
2012. jún. 19. 20:23
 9/13 A kérdező kommentje:
a tiltás közben törlödtek az üzik :/
2012. jún. 19. 20:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Szólj pár nagyobb darab férfi ismerősödnek, hogy kicsit ropogtassák meg.
2012. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!