Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni magányérzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni magányérzet mihamarabbi átlépése?

Figyelt kérdés

Magán a szakításon, kapcsolaton túl vagyok, csak az az érzés zavar, hogy nem rég még valakivel együtt feküdtem, keltem, mindig írhattam neki, stb., most pedig egyedül fekszek, reggel a sötét, hideg szobában kelek, stb.


Kicsit könnyebb lenne, ha tudnám, hogy ő is magányos, de a szakítás oka a kiszerelmesedés és egy másik férfiba való beleszerelmedés volt, így neki van valakije. Szóval kicsit irigykedek.


Az egy dolog, hogy időbe telik, blablabla, de nem tudnátok olyan dolgokat mondani, amitől gyorsabban/könnyebben hozzászokok az egyedülléthez? Mert most az egy dolog, hogy továbbléptem, bizakodom a jövőre nézve, stb, de attól még mindig szokatlan X év után az egyedüllét.


Köszi!


2017. okt. 5. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Találj magadnak valami új elfoglaltságot, ami leköt.


Egy új cél, új képzés, új hobbi, új barátok!


Valamit, amivel le tudod foglalni magad, hogy ne azon töprengj, hogy most mid nincs, hanem, hogy mid lesz, mit szeretnél elérni.


Szórakozz, élvezd a függetlenségedet, szánj időt magadra.


Kitartást!

2017. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudom milyen nehéz helyzet.

Amikor látod hogy ő már továbblépett, mi több, van társa, te meg küzdesz az esti/reggeli rossz érzéssel hogy nincs kivel együtt indítsd a napot, este egyedül nézel filmet stb.

Néhány általános dolog, ne nézegesd az exedet közösségi oldalakon, ha lehet kerüld, ne is beszélj vele.

Ahogy az 1. is írja, kezdj valami újba, tanulj valamit, amitől több leszel, amiben örömödet leled, esetleg jó terveket lehet rá építeni.

Rajtam ilyen helyzetben ez segített valamicskét.

40f

2017. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nők ilyenkor többnyire beleugranak egy másik kapcsolatba. Tedd te is ezt, ha könnyű megoldást akarsz. :D
2017. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont ez lett volna a következő kérdésem. Egészséges ilyenkor máris új párt keresni?
2017. okt. 5. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem konkrétan személy szerint az exed hiányzik hanem egy társ, akkor jó.
2017. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben kihasználnám az egyedül töltött időt az önfejlesztésre, önbizalo növelésére, hogy ne érezd azt, egyedül mennyire rossz,

Biztosan nem kezdenék új kapcsolatba addig, amíg nem tanulom meg, hogyan boldoguljak az egyedülléttel.

2017. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket fogom ötvözni. Nem fogom erőltetni a párkapcsolatot, max. akkor, ha tényleg úgy érzem, hogy ez kihagyhatatlan lehetőség.

Szükségem van valamennyi időre, hogy megismerjem magamat, mert mint utólag kiderült, a párkapcsolat alatt nem igazán tudtam, hogy mit akarok. Ki akarom ismerni magamat, megtalálni a hibáimat, jobb emberré válni.


Az önbizalmam kezd helyreállni, még ha a kapcsolat után eléggé lecsökkent is, különböző okok miatt.

Csak a haverokkal akartam elmenni egyet sörözni tegnap, és meglepetésemre leszólított egy csaj, teljesen váratlanul. Utána elbeszélgettünk, stb. Szóval valami csak van bennem, ha ennyire meg tudta győzni magát, hogy oda kell jönnie hozzám. (most csinált ilyet először állítása szerint)


Fun fact: Eddig 2 párkapcsolatom volt, de mindkétszer a csaj kezdeményezett. Állítólag a mosolyom fogja meg őket igazán xd


Szóval igen, arra szánok most jó sok időt, hogy olyanokat csináljak, amire eddig nem szántam időt, vagy a párkapcsolatba nem volt rá lehetőségem. Meg akarom tudni, hogy mire van szükségem, milyen akarok lenni, stb.


Köszi a tanácsokat!

2017. okt. 6. 21:43
 8/9 anonim válasza:
Pont ezt a kerdest akartam kiirni en is.Az exem par honapja hagyott itt, minden elozmeny nelkul, es mar azon a heten egyutt volt valakivel, akivel azota egyutt is el.Mig en itt szenvedek az egyedul kelessel es fekvessel, addig o boldogan turbekol az uj parjaval.Nagyon zavar,utalom is magam miatta, de arra mar rajottem, hogy nem o kell nekem, hanem vki aki mellett felbredhetek, akitol egy kis szeretetet kapok, egy jo szot.Tole ezt mar regota nem kaptam meg.5 honapja hagyott itt, es meg mindig szenvedek. Atolvasom a hozzaszolasokat, hatha rajtam is segit. 31/L
2017. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia?

Hogy alakult igy 1 év távlatából az életedet? Sikerült már kilábalni? És ha igen, mi volt rá a megoldás?

2018. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!