Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pszichopata pasi, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichopata pasi, vagy én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés

Szerencsére már csak ex az illető, de utána még egy ideig próbálkozott.

Eleinte minden klassz volt, bemutatott a barátainak kicsivel a megismerkedésünk után, akkor mondta az egyik lány, hogy teljesen más, amikor velem/rólam beszél, jó hatással vagyok rá, amugy elég labilis a srác (itt már kapcsolnom kellett volna).

Kb az első együttlétig volt kedves és aranyos. Utána meg egy bunkó szemétláda, 2 nap után ott is hagytam (nála voltam ugye hétvégén).

Előszeretettel csinálta, hogy megpróbálta felkelteni a figyelmem, felizgatni, hogy lefeküdjünk, amikor meg úgy voltam, hogy oké, akkor elkezdett utálatosan viselkedni, hogy csak nem képzelem, hogy ő egy ujjal is hozzám érne, taszító vagyok számára, ki nem állhat...

Máskor bocsánatot kért, fél óráig normális volt, utána megint valami szemétséggel fárasztott, de most kedvesebb hangnemben, kb megpróbált rávenni, hogy öljem meg magam, mert nem szeret senki. Mondjuk eleve depressziósan nem volt rám valami jó hatással.

Ezt így mind egyetlen éjszaka alatt, mert aludni se akart hagyni.

Akkor aludtam először nála. Reggel összepakoltam és viszlát (sajnos túl messze lakott ahhoz, hogy gyalog éjjel nekifogjak)


1 hónapot ismertük egymást, abból egy hetet se voltunk úgymond párkapcsolatban (netes ismeretség, sokára találkoztunk), de ezt is sokallom


Vajon tényleg valami elmebeteg volt, aki élvezte, ha lelkileg kínozhat, vagy csak én vagyok túlérzékeny?


2017. okt. 6. 21:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hosszabb ideig járkált utánam szakítás után, mint ameddig egyáltalán ismertük egymást
2017. okt. 6. 21:34
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez a legrosszabb nevű felhasználó volt.


Egyértelműen elmeroggyant.

2017. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen dolgokat mond, az fix, hogy pszichopata. Ijesztő...
2017. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Most komoly, hogy azt kérdezed, hogy te voltál e túlérzékeny? Ha valaki azt mondaná, hogy igen, akkor visszamennél ehhez az elmebeteghez?
2017. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy ennyivel megúsztad, eléggé elmebetegnek tűnik...
2017. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Dehogy mennék, isten mentsen.

Csak nehéz felfogni, hogy vannak emeberek, akik ettől érzik jól magukat (diplomás pszichológus az illető ráadásul, szóval még csak nem is valami rosszarcú bűnöző)

2017. okt. 6. 21:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten orvosi eset.
2017. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt màr egyszer kérdezte valaki!...

Még mindig elmebeteg a pasas.El kell felejteni!

2017. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
a pszichológusok mind katantak nyugi. jól tetted h leléceltél
2017. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Te meg partner voltál hozzá.
2017. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!