Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerjem fel, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem fel, ha egy pasi aberrált, pszichopata, szélhámos, szemétéáda? Nektek van ilyenekről tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Már akadtam ilyenekbe, szeretném őket elkerülni a továbbiakban..
2010. jan. 17. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

a nyilvánvalót (pl. késsel nyiszálja a torkod) leszámítva nem nagyon. az ilyenek jellemzően abból, attól élnek, hogy nem ismerik fel őket. pontosan tudják, hogy álcázni kell a valódi énjüket és ezt már meg is tanulták alaposan.


egy dolgot érdemes megjegyezni:

ha túl szép, hogy igaz legyen, akkor jellemzően nem is az...

2010. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ha már késsel nyiszálja a torkomat, akkor már picit késő:D A túl szép, hogy igaz legyen részt már tapasztaltam, de szerencsére résen voltam, és leléptem..
2010. jan. 18. 00:01
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, jó oldalam: odaadó, kedves, szenvedély, érzéki, csábító, pimasz, kitartó.

Rossz oldalam: perverz, féltékeny, eléggé kisajátító, agresszív (néha), erőszakos (néha).

Na most én az elkerülendő fajtába tartozok? :D

2010. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen nincs (sok), csak hangulatingadozásaik lehetnek...Más rovására.
2010. jan. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ennyiből nem lehet megállapítani..
2010. jan. 18. 00:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Bár nem, mert egy elmebeteg nem fogja leírni magáról, hogy perverz és kisajátító és néha agresszív meg ilyenek..
2010. jan. 18. 00:22
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Vagy lehet, ohgy az elmebeteg tudja, hogy Te ezt feltételeznéd egy elmebetegről. :P
2010. jan. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vannak első megérzések, "merni" kell ezekre hallgatni! Ennyi!!!
2010. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Én a legtöbb lánynál az álompasi kategória vagyok első megérzésre (nem feltétlen külső, hanem viselkedés), aztán jön a feketeleves... ;))
2010. jan. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha ezen nevet:

mi a különbség a fekete és a morbid humor között: 1 kuában 10 kisbaba, 10 kukában 1...


akkor lehet nem 100as az ipse.

2010. jan. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!