Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan, milyen módszerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, milyen módszerrel vezessem rá a barátomat arra hogy nem illünk össze és jobb lenne szakítani?

Figyelt kérdés
A barátom tipikusan az a fajta aki nem érti a "nem" szó jelentését, ezért úgy szeretnék szakítani vele hogy azt ő is akarja, hogy belássa hogy nincs közös jövőnk. Sajnos ötletem sincs milyen kérdésekkel vagy tényekkel bombázzam, amivel ráébredne hogy jobb egymás nélkül...

2017. okt. 10. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a része már nen a te dolgod, hanem az övé
2017. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elé állsz, elmondod, hogy most bizony szakítani fogtok, végzel a beszélgetéssel, hazamész és ha keres bármilyen formában is, akkor ignorálod. Máshogyan nem lehet. Volt nekem is amúgy egy ilyen palim, amig próbáltam a szakítást szépen és kedvesen csinálni, addig nem értett a szép szóból... volt, hogy hazáig követett, hajnali órákban tök random megjelent a lakasomon, rászállt a baráti körömre, stbstb. Sajnos van, akivel csak "csúnyán" lehet szakítani...
2017. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Na, az azért elég gyáva dolog, ha a másikat akarod elérni, hogy ő lássa be a dolgokat.


Ha te már döntöttél, akkor állj elé, legyél határozott.


22/N

2017. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gyáva, sokszor próbáltam megbeszélni vele a dolgot, de semmi se változott, ezért megmondtam hogy jobb lenne ha szakítanánk mire ő azt mondta adjak egy utolsó utáni esélyt, ő megváltozik. Az a baj, hogy bár mindig elmondom konkrétan mi a bajom, nem azon változtat, de nem is kell neki mert alapvetően a személyisége zavar.

Azért akarom hogy ő is szakítani akarjon, mert ha mondjuk belátja hogy nincs közös jövőnk akkor ő is egyetért abban hogy mást kell keresnünk. Én legalábbis fordított esetben örülnék ha a párom rávilágítana arra hogy miért nem fog ez nekünk működni. És akkor nem érezném magamat annyira összetörtnek hanem egyetértenék azzal amit a párom mondana...

2017. okt. 10. 19:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak eléállsz és szakítasz vele. Igazából ezt neki nem is kell megértenie. Te így érzed, ennyi. El kell fogadnia. A legtöbb szakításnál nem is érti a másik fél, hogy miért, mert szerinte tök jó minden. Ha te nem így érzed, azt nem kell magyaráznod. Igazából senkinek nem kell magyarázkodnod semmiért az életben.
2017. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Legyél vele határozott. Ne lássa rajtad, hogy bizonytalan vagy, vagy ígéreteket akarsz hallani.

Mond meg neki, hogy figyelj, korábban is voltak gondjaink, megbeszéltük, hogy változni fog, nem változott, utolsó esélyt is kaptál, de még mindig nem érzem boldognak magam mellettem, úgyhogy nem akarom ezt folytatni tovább.


Pusziszia. "

2017. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

A tipikus női praktikát ajánlom: semmi szex, nulla intimitás.

Egyébként amire t alapozol, az az ész, hogy benne is tudatosul, hogy ez nem lesz jó. Viszont ez hosszadalmas folyamat lehet, ráadásul a nehéz esetek akkor sem látják be a dolgokat, ha már az összes probléma a nyakán van.

Legyél határozott.

2017. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Unlak már régota, és a Jozsinak joval nagyobb a farka.
2017. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Először is nem feküdnék le Józsi nevű hapsival :D

Másrészt szó sincs harmadik félről.

2017. okt. 10. 20:27
 10/11 A kérdező kommentje:

Gondolom a neved Józsi :D És a hirtelen felindulásod alapján még barátnőd sem volt.

Tudom, tudom, most jön az hogy meglepődnék mennyi...:)

xdd

2017. okt. 11. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!