Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakdoga miatt szakított?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakdoga miatt szakított?

Figyelt kérdés

Barátnőmet nyáron ismertem meg. Én komoly kapcsolatra gondoltam és minden igyis alakult. Viszont párom pár napja kijelentette, hogy szakítani akar, mert nincs ideje mellettem a szakdogájára, a tanulásra. Kicsit beparázott, mert most hirtelen sok mindent kell csinálnia. Nyáron fog csak végezni


Nem tudom, hogy mit tanácsolhatnék neki. Egyáltalán nem szeretném elveszíteni őt.


Amúgy eleve nem töltöttünk együtt sok időt, hetente kétszer 5 órát kb.


Én már dolgozok, szóval logikus h neki kell rugalmasabbnak lennie. Viszont úgy látom h mégse tud



2017. okt. 11. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kifogás. Én két szakdolit írtam meg, miközben a párom már rég dolgozott. Mikor meg megismerkedtünk éppen akkor szigorlatoztam.

Szóval ez csak kifogás. Főleg úgy, hogy még csak nyáron végez.


Találj mást. Ő nem akarja folytatni.

2017. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a franc?? Most kezdem a szakdogámat, eszem ágában nem lenne emiatt szakítani a párommal...

Ez csak valami kamu hogy lekoptasson....

2017. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Csempéssz drogot valamijébe majd jelentsd fel az egyetemen és ha a kirúgása után sem akar veled lenni, akkor a nem a szakdoga miatt szakított veled (hülye kérdés, érted -> mi honnét tudjuk a választ?)


Amúgy meg hagyd, fiatal vagy, van bőven meríteni való az életben.

2017. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp azt írok, elég vicces lenne, ha emiatt szakítanék. Kifogás!
2017. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Bocs az offert: de komolyan rugtak mar ki valakit egyetemrol drogozas miatt?

Kb uresen kongana az osszes.

2017. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 De legalább egy picit is vicces, vagy indokolt lett volna a válasza... :D
2017. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szakdogával van itt a baj, ez csak kifogás. Én a fősuli első és második éve közti nyáron mentem férjhez, gyakorlatilag az egész első évben esküvőt szerveztünk, aztán ugye költözés, egymás megszokása, hirtelen rám szakadt a házimunka... A szakdogám írásakor már nagyban dolgoztunk a babán. Soha, egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy választanom kellene a férjem és a diplomám között.
2017. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk emiatt szakitani hülyeség plàne ha szeret .Ha szeretne akkor megoldanà .
2017. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Anyukám három gyerek és munka mellett csinált meg még egy diplomát, és írt szakdolgozatot.


Én a helyedben felajánlanám neki a segítségemet, és támogatásomat.

Pl. egyezz meg vele, hogy kevesebb időt töltötök együtt, ha tanulni szeretne és ezt kívánja, ebben támogatod.


De a valós segítség szerintem többet jelent.

Akár segíted a jegyzeteit legépelni, ha ő diktálja neked, vagy bármi.


Ha csak kifogásokat keresel, jobb lesz, ha tovább lépsz szerintem...

2017. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tény h igazatok van tényleg. Suli mellett dolgozik (ezt muszáj mert vmiből élni kell). Emellett diákszervezeti vezető. Szóval nagyon sok idejét ezek veszik el. :(


Bár fájó h engem dob el mindezekért

2017. okt. 11. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!