Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kibékültünk a volt barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibékültünk a volt barátommal mert nagyon szeretjük egymást. Mérges voltam amikor anno szakitott és sokat sirtam. Hogy mondjam el itthon hogy újra együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Anyaék mérgesek voltak rá mert megbántott,de ez már több mint fél éve,változott nagyon sokat.Mit tegyek,hogyan mondjam el hogy szeretem es szeretnem vele megprobalni ujra?
2017. okt. 7. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy ide leírtad. :)
2017. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Még ne mondd el otthon. 75%, hogy úgyis szét mentek megint, uh spórolsz egy kínos beszélgetést.
2017. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

4 év utàn hagyott el a pàrom. 2 év múlva újra összekeveredtünk. Otthon egyenesen közöltem hogy ez van, fogadjàk el, meg akarom próbàlni. Nem mondom hogy kitörő örömmel fogadtàk, sőt haza se vihettem még hónapokig. De minden ellenzés ellenére kitartottam a döntésem mellett.

Ez 5 éve volt, ebből 2 éve a férjem, első babànkat vàrjuk.

Nem csak nekem, de azóta a csalàdomnak is bizonyított.

2017. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem vàrj egy kicsit még ne kapkodd el .
2017. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!